گارمین مختص تازه واردان ورزش گلف

09/12

 

جدیدترین ساعت هوشمند گارمین با امکانات مفیدی همچون ارائه ۴۱ هزار دوره آموزشی گلف، در اختیار تازه واردان این ورزش قرار خواهد گرفت.

تا به امروز گجت‌های پوشیدنی گارمین با قیمت‌های بالایی دراختیار بازیکنان باتجربه ورزش گلف قرار می‌گرفتند. در این مورد، خرید ساعت هوشمند Approach X40 گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود؛ اما اگر شما در این ورزش یک تازه وارد باشید، تکلیف چیست؟ در اینجا، پیشنهاد ما به شما استفاده از مدل Approach X10 است؛ مدل جدیدی از ساعت‌های هوشمند این برند که ۴۱ هزار دوره آموزشی این ورزش را در اختیار افراد کم‌تجربه قرار می‌دهد.

این دستگاه نیز امکاناتی از قبیل جی‌پی‌اس، صفحه نمایش یک اینچی و قابلیت اتصال به اپلیکیشن گارمین گلف برای رقابت با دوستان را در دسترس قرار می‌دهد. متاسفانه مشکل اصلی اپروچ ایکس ۱۰، عدم پشتیبانی از سنسور TruSwing است؛ از این رو اگر می‌خواهید عمل چرخش خود را کاملا بدون نقص انجام دهید، نیازمند اضافه کردن یک دنده گران قیمت خواهید بود.

این دستگاه پوشیدنی تا فشار ۵ اتمسفر در برابر نفوذ آب مقاوم است؛ بدین معنی که می‌توانید با خیال راحت به همراه آن به زیر باران بروید. همچنین باتری آن با وجود روشن بودن جی‌پی‌اس دستگاه، به راحتی تا ۱۲ ساعت عمر مفید خواهد داشت. 

 

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600