خوابی آرام و آسوده با گارمین

09/12

Vivosmart 4 دستبند هوشمند جدید گارمین

برای تجربه خوابی آرام و آسوده

به بازار عرضه خواهد شد

 

یکی از موضوعات مورد توجه گارمین بالا بردن کیفیت خواب کاربران با کمک دستنبدهای هوشمند است.

دن بارتل، یکی از اعضای اصلی تیم فروش گارمین معتقد است:

کیفیت خواب، نقش حیاتی و مهمی در سلامت جسمی انسان‌ها دارد. وقتی کیفیت خواب فردی ضعیف باشد، این وضعیت می‌تواند باعث بروز مشکلاتی برای وی گردد و سلامتی او را به ‌خطر بیندازد. ویوواسمارت ۴ گارمین با طراحی بسیار زیبا و بند باریکی که دارد، در تمام طول شب به مچ دست بسته می‌شود و وضعیت سلامت کاربر را به‌صورت تمام‌وقت پایش می‌کند.

ویژگی‌های دستبند جدید گارمین:

1-    یکی از ویژگی‌های خاص دستبند جدید گارمین که آن را نسبت به مدل قبلی متفاوت‌تر می‌کند، بهره‌مندی دستبند به سنسور پیشرفته‌ی سنجش اکسیژن خون به نام سنسور Pulse Ox است. این سنسور به کاربر کمک می‌کند تا با اندازه‌گیری میزان اکسیژن موجود در خون متوجه شود که آیا آرام و آسوده خوابیده است یا در حین خواب، اکسیژن خون افت پیدا کرده یا بالا رفته و از وضعیت طبیعی خارج شده است.

2-    دستبند جدید گارمین در برابر نفوذ آب مقاوم است و کاربران می‌توانند از آن در استخر و زیر دوش حمام نیز استفاده کنند.

3-    همچنین طول عمر باتری این دستبند بالا است و با یک‌بار شارژ شدن به ‌مدت ۷ روز بدون هیچ‌گونه مشکلی کار می‌کند.

4-    سنسور سنجش و پایش ضربان قلب دستبند هوشمند جدید گارمین نیز دستخوش تغییراتی شده است و در صورتی که هرگونه وضعیت غیرطبیعی را در ضربان قلب کاربر احساس کند، هشدار می‌دهد.

5-    ویوواسمارت ۴ گارمین میزان حداکثر اکسیژن مصرفی  VO2MAX را نیز پایش می‌کند.

6-    به‌علاوه می‌تواند در تمام روز استرس کاربر را پایش کرده و هر زمان لازم بود به کاربر هشدار بدهد که آرام باشد و از استرس دوری کند.

7-    نوتیفیکیشن‌های پایه‌ی ساعت هوشمند در دسترس کاربران ویوواسمارت ۴ نیز قرار دارد و کاربران می‌توانند با اتصال به گوشی اندرویدی خود به پیام های از پیش تعیین‌شده، پاسخ بدهند.

8-    گفتنی است که Vivosmart 4، از عملکرد جدیدی به نام Body Battery نیز بهره می‌برد که می‌تواند برخی موارد از جمله استرس، تغییرات ضربان قلب یا  HRV، میزان خواب و فعالیت مورد نیاز را با یکدیگر ترکیب کرده و عددی را به‌عنوان Body Battery  در طول روز مشخص کند. اگر عدد مربوط به Body Battery، عدد بزرگی باشد، به معنی آن است که بدن کاربر نیازی به خواب ندارد و می‌تواند به تمرین و فعالیت ادامه بدهد. در صورتی که عدد پایین‌تری برای  Body Battery نشان دهد، به معنی آن است که بدن کاربر نیاز به استراحت بیشتری دارد. این ویژگی جدید می‌تواند برای کاربرانی که زیاد کار می‌کنند و یا زیاد استراحت می‌کنند، معیار و محک خوبی از نیاز بدنشان به فعالیت یا خواب را ارائه دهد.

ویوو اسمارت ۴ در رنگ‌های متنوع مشکی، شاتوتی، طوسی و آبی به بازار عرضه خواهد شد. رنگ شاتوتی آن با حاشیه‌ی طلایی، رنگ طوسی آن با حاشیه‌ی رزگلد، رنگ مشکی آن با قاب ذغالی و رنگ آبی با قاب نقره‌ای طراحی شده است.

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600