ساعت گارمین GARMIN vivoactive 3 music

09/12

 

Vivoactive 3 music نخستین ساعت هوشمند LTE گارمین  

گارمین Vivoactive 3 Music، نخستین ساعت هوشمند مجهز به GPS و LTE خود را در CES 2019 معرفی کرده است. ورایزن از این ساعت برای اتصال به شبکه پشتیبانی می‌کند و کاربر بدون نیاز به موبایل و به‌صورت مستقل قادر خواهد بود به موسیقی گوش دهد و با آن پیام دهد. خاطرنشان می‌کنیم تراشه‌ی ALT1210 LTE استفاده‌شده در این ساعت فقط می‌تواند پیام ارسال و دریافت کند و از تماس صوتی در آن خبری نیست. گارمین مدعی است ساعت جدید این شرکت در حالت عادی بدون فعال‌بودن قابلیت‌هایی مثل GPS و LTE و پخش موسیقی، ۵ روز شارژدهی خواهد کرد. در حالت فعال ‌بودن تمام قابلیت‌ها و گوش دادن به موسیقی، تنها ۴ ساعت شارژدهی را باید از این ساعت انتظار داشت.

نمایشگر ۱.۲ اینچی و دایره‌ای این ساعت رزولوشنی معادل ۲۴۰ در ۲۴۰ پیکسل دارد و از نوع MIP انتخاب شده است. بدنه‌‌ی این ساعت از جنس پلیمر ساخته شده و گارمین از بندهای سیلیکونی در آن استفاده کرده است. خوشبختانه شیشه‌ی روی نمایشگر از نوع گوریلا گلس ۳ و مقاومت دستگاه دربرابر نفوذ آب نیز ستودنی است. Vivoactive 3 Music  تحمل فشار آب ۵ اتمسفر را دارد و می‌توان به‌راحتی با آن شنا کرد. گارمین هنوز قیمتی برای ساعت جدیدش اعلام نکرده؛ با‌این‌حال زمان عرضه‌ی آن سه‌ماه‌‌ی نخست سال جاری میلادی خواهد بود.

این ساعت هوشمند به قابلیتی برای آگاه‌سازی مخاطبان درصورت بُروز حادثه‌ای مانند افتادن و ضربه مجهز شده است. وقتی کاربر هنگام ورزش احساس ناخوشایندی داشته باشد، تنها با فشار دادن کلید ساعت برای ۵ ثانیه دیگران را از محل دقیقش آگاه می‌کند. این ساعت همچنین به قابلیت LiveTrack برای اشتراک‌گذاری محل فرد با خانواده و دوستان مجهز شده است. کاربران Vivoactive 3 Music هنوز نمی‌توانند به استریم موسیقی از طریق سرویس‌هایی مانند اسپاتیفای دسترسی داشته باشند و فقط می‌توان از موسیقی‌های دانلودشده‌ی آن‌ها استفاده کرد. این ساعت جدید گارمین به حسگرهای مختلفی برای پایش سلامتی و ورزش مجهز شده است. حسگر ضربان قلب و NFC و شتاب‌سنج، تنها تعدادی از حسگرهای به‌کاررفته در این ساعت است.

 

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600