ساعت گارمین GARMIN FORERUNNER 645

09/12

ساعت ورزشی گارمین با نام Forerunner 645 Music فضای کافی برای ذخیره‌ی ۵۰۰ آهنگ را در خود دارد

 

 احتمالا کاری که این روزها تمایل به انجام آن دارید رفتن به پیاده‌روی یا دویدن در حال گوش دادن به موسیقی است، اما نه با گوشی‌های چند میلیونی؛ زیرا آن‌ها بسیار بزرگ و سنگین هستند. در این شرایط است که یک ساعت ورزشی کارآمد با قابلیت پخش موسیقی و پشتیبانی از هدست‌ بلوتوث حسابی به کارتان می‌آید. ساعت گارمین فوررانر ۶۴۵ همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این ساعت قابلیت ذخیره‌سازی تا ۵۰۰ آهنگ را در خود جای داده است.

 

قاب زیبای فولادی این ساعت حتی خریداران مشکل‌پسند را هیجان‌زده می‌کند. این برای اولین بار است که گارمین در ساعت‌های سری فوررانر از قاب با جنس فولاد استفاده می‌کند. طبق مشخصات اعلام‌شده از سوی گارمین، باتری این محصول عملکرد خوبی از خود بر جای می‌گذارد و تنها با یک بار شارژ برای هفت روز قابل استفاده است؛ البته در حالت استفاده از GPS نمی‌توانید بیش از پنج ساعت روی باتری آن حساب کنید.

 

محصولات گارمین همیشه از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده‌اند، در حدی که سال‌ها برای خریداران کار می‌کنند؛ از این‌رو تعجبی ندارد که محصول جدید فوررانر ۶۴۵ نیز اندازه و وزن معقول همیشگی در محصولات گارمین را به ارث برده است. این محصول در مقایسه با نمونه‌های پیشین باریک‌تر و سبک‌تر شده است و قاب فولادی آن بدون هیچ اغراقی آن را از دیگر ابزار‌های پوشیدنی هم‌رده‌ی خود یک سر و گردن بالاتر قرار می‌دهد.

 

ساعت گارمین فوررانر ۶۴۵ با بند‌هایی به رنگ مشکی و قرمز آلبالویی در دسترس خریداران می باشد.

 

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600