ساعت گارمین GARMIN VENU SERIES

09/12

گارمین در ایفا ۲۰۱۹، ساعت هوشمند Venu را با صفحه ‌نمایش با کیفیت OLED رونمایی کرد. این گجت به GPS مجهز است.

گارمین به‌دنبال معرفی ساعت اسپرت مجهز به GPS پرچم‌دارخود با نام Fenix 6 در هفته‌ی گذشته که با سیستم شارژ خورشیدی نیز همراه بود، حال با معرفی گجت‌های پوشیدنی جذاب دیگری برای شیفتگان تناسب‌ اندام، به نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ قدم گذاشته است. این شرکت محصول جدیدی با نام Venu را در سبد ساعت‌های هوشمند  GPSدار خود قرار داده که برای رقابت با ساعت هوشمند اپل، در آن از نمایشگر OLED استفاده شده است. گارمین همچنین در حال ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های جذابی از ساعت‌های هوشمند Vivoactive است.

Venu  اولین ساعت هوشمند مجهز به GPS گارمین است که از صفحه ‌نمایش رنگی روشن OLED  با وضوح ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل برخوردار است. این نمایشگر را می‌توان روی دو حالت همیشه‌ روشن یا فعال هنگام نیاز تنظیم کرد. این ساعت ۴۳ میلی‌متری برای استفاده‌ی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته طراحی شده و از قابلیت هشدار وقایع مهم در زمان کار، کمک به کاربر برای دستیابی به اهداف تناسب بدن مورد انتظارش، پرداخت هزینه‌های خرید درحین حرکت و پایش وضعیت خواب کاربر بهره می‌برد. این ساعت درواقع نسخه‌ی اصلاح‌شده از ساعت بسیار مجهز Vivoactive است و برای رقابت بهتر با ساعت‌های هوشمند اپل و Fitbit Versa 2 در شرایط مختلف طبیعی بهینه‌سازی شده است.

صفحه ‌نمایش اولد ۱.۲ اینچی Venu میزبانی برای گفت‌وگوهای زنده و دربرگیرنده‌ی صدها آیتم پویانمایی شده است که ازنظر فرم و تکنیک متناسب با فعالیت‌های مختلف همچون ورزش‌های استقامتی، کاردیو، یوگا و تناسب‌اندام است. محصول جدید گارمین با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های پایش سلامتی همیشگی، نظیر پایش میزان آب‌رسانی، وضعیت تنفس، چرخه‌های استرس و قاعدگی و نیز بررسی وضعیت خواب Palse OX همراه است. Palse OX هنگام خواب، غلظت اکسیژن خون را اندازه‌گیری می‌کند تا از وضعیت بهینه‌ی خواب کاربر مطمئن شود. Venu اعلان‌های گوشی‌های اندروید یا آیفون را به‌طور آنی به اطلاع کاربر خواهد رساند و با سرویس‌هایی نظیر اسپاتیفای و Deezer وAmazon music  سازگار است.

باتری ساعت هوشمند Venu در حالت Smartwatch  پنج روز و در وضعیت موسیقی و فعال ‌بودن GPS حداکثر ۶ ساعت دوام می‌آورد. افزون‌براین، گارمین درحال به‌روزرسانی ساعت‌های اسپرت Vivoactive خود با دو مدل Vivoactive 4 و Vivoactive 4S است. باتری Vivoactive 4 که ساعتی ۴۵ میلی‌متری است، در حالت Smartwatch تا ۸ روز و در حالت موسیقی با GPS فعال حداکثر ۶ ساعت دوام خواهد آورد.

ناگفته نماند باتری ساعت ۴۰ میلیمتری Vivoactive 4S در وضعیت Smartwatch هفت روز و در حالت موسیقی با GPS فعال حداکثر ۵ ساعت دوام می‌آورد. هر دو مدل ساعت با همان نمایشگر Transflective استفاده‌شده در سری Vivoactive 3 عرضه خواهند شد؛ نمایشگری که برخلاف مدل‌های OLED، کار با آن در زیر نور خورشید ساده است. سایر ویژگی‌های این دو مدل با ساعت هوشمند Venu یکسان است.

 

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600