درباره ما

09/12

گارمین در سال 1989 توسط گری بورل و کااو راه اندازی شد و اولین دستگاه جی پی اس آن به نام Pronav با قیمت حدود 2500 دلار تولید شد. گارمین در سال 1995 با رشد چشمگیری مواجه شد و با تولید دستگاههای جی پی اس دستی فروشی معادل 105 میلیون دلار را کسب کرد. با گسترش بازار جی پی اس، گارمین با تولید محصولات مناسب توانست گوی سبقت را از دیگر رقبای خود مانند ماژلان (Magellan ) بگیرد و یکه تاز بازار جهان شد. گارمین با توجه به طراحی نرم افزاری و سخت افزاری بینظیر خود توانست در بازارهای مختلف رشد چشمگیری نماید و بعنوان پرفروشترین محصولات در دنیا شناخته شود.

محصولات گروه گارمین به 6 بخش اصلی تقسیم بندی می شود:

جی پی اس دریایی: جزوه اولین محصولات گارمین دستگاه جی پی اس دریایی بود که با توجه به گسترش صنعت دریانوردی، گارمین توانست سهم خود را از این بازار گسترش دهد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دریایی در دنیا می باشد.

جی پی اس دستی: جزوه اولین محصولات پرفروش گارمین می باشد که در سال 1991 برای نیروهای نظامی آمریکا تولید گردید و سپس با گسترش استفاده در قسمتهای مختلف مانند نقشه برداری و... تولیدات و مدلهای مختلفی را تولید کردند.

جی پی اس خودرویی: در سال 1998 اولین جی پی اس خودرویی توسط گارمین جهت استفاده ناوبری برای خودروهای شخصی رونمایی شد که از آن سال به بعد با تولید انواع مختلف از این گروه گارمین سعی کرده تا بهترین محصول را در اختیار کاربران قرار دهد و همچنین همیشه یکی از شناخته ترین برندها در این گروه می باشد.

جی پی اس هوایی: در سال 2003 با خرید شرکت UPS که تولیدکننده پنلهای هواپیما و محصولات هوایی بود شروع به تولید جی پی اس های هوایی برای هواپیما، هلی کوپتر و غیره نمود.

محصولات ورزشی: با توجه به گسترش استفاده از جی پی اس، گارمین مدلی از جی پی اس را طراحی کرد که بر روی مچ دست بسته شود. این مدل علاوه بر انجام عملیات مکانی مزایای بسیاری بخصوص برای ورزشکاران داشت. سپس با گسترش ساعت های ورزشی در میان ورزشکاران، گارمین مدلهای ورزشی را ارائه داد که علاوه بر قابلیتهای ورزشی امکان استفاده جی پی اس را هم محیا می کرد که در حال حاضر یکی از متنوع ترین محصولات گارمین در همین بخش می باشد.

نرم افزار و رایانه: با گسترش محصولات در زمینه IT، گارمین برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در زمینه های مختلف با امکانات مختلف، محصولات نرم افزاری متنوعی را آماده و ارائه نموده است که قابلیت استفاده در گوشی های هوشمند و کامپیوترهای شخصی با سیستم عاملهای مختلف را دارد.

با توجه به اطلاعات به دست آمده اولین ورود تجاری جی پی اس های گارمین به ایران حدود سال 1377 شمسی می باشد که از آن موقع تا کنون ادامه دارد.  
این وب سایت علاوه بر اطلاع رسانی درخصوص محصولات جی پی اس های گارمین در ایران، امکان سفارش گذاری و خرید آنلاین را نیز فراهم نموده است. قیمت ها ی ارائه شده کاملا معتبر و بروز می باشد تا کاربران در هر کجای ایران بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایند.

مدیر و صاحب امتیاز این وب سایت جناب آقای محمد علی خدایی می باشد و در صورت نیاز به هرگونه سؤالی می توانید از طریق تماس تلفنی سؤال خود را مطرح نمایید.

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600