نجات یک سگ آسیب دیده با گارمین

نجات یک سگ آسیب دیده با گارمین

1400/10/14 10:12:42

کینگا فیلیپس با ماجراجویی در فضای باز غریبه نیست، در واقع، این تمام زندگی اوست.

این نویسنده، تهیه‌کننده و روزنامه‌نگار تلویزیونی 20 سال گذشته را به سفر در سراسر جهان، غواصی، نیزه‌ماهی، موج‌سواری، شنا با کوسه‌ها، کایت‌سواری، بانجی جامپینگ، غواصی رایگان و دوچرخه‌سواری در کوهستان گذرانده است.

با این حال، روزی که فیلیپس در نهایت به یک دستگاه ارتباطی ماهواره‌ای inReach نیاز داشت، برای او نبود. برای سگش، لوشا بود.

روز دوم یک سفر سه روزه نسبتا آسان کوله پشتی بود که حادثه اتفاق افتاد.

لوشا، سگی ورزشکار و پرانرژی که در سفرهای پیاده روی فیلیپس را همراهی می کرد، در حال پریدن از روی صخره ها در نزدیکی چشمه های آب گرم بود که بدون اینکه فیلیپس بداند  پنجه خود را برید.

در عرض چند ساعت، لوشا شروع به لنگیدن کردفیلیپس بالشتک های پنجه هایش را چک کرد و دید که یکی بریده شده است.


حمل سگ 80 پوندی گزینه ای نبود، بنابراین فیلیپس پنجه را بانداژ کرد تا لوشا را به انتهای مسیر نزدیک کند. طولی نکشید که لوشا به سادگی دراز کشید و دورتر راه نرفت. بالشتک های دیگر پنجه های او شروع به پاره شدن کرده بودند که او در حال جبران بود.

در آن لحظه فیلیپس متوجه شد که به کمک نیاز دارد. لوشا نمی‌توانست جلوتر برود، و آنها هنوز در اعماق منطقه بودند.

فیلیپس به یک منطقه کمپینگ نزدیک دوید و در آنجا با دو معلم و خدمه ای از بچه های یک مدرسه محلی روبرو شد. آنها با برزنت به دنبال او رفتند و لوشا را به اردوگاه بردند. هنگامی که در کمپ بود، یکی از معلمان دستگاه inReach خود

را بازیابی کرد و پیشنهاد کرد که یک نجات را هماهنگ کند.

فیلیپس گفت: «من بسیار سپاسگزار بودم، زیرا گزینه جایگزین من این بود که لوشا را ترک کنم و 5 مایل دیگر را پیاده‌روی کنم و تمام راه را به اوجای برگردم، جایی که برای درخواست کمک پذیرایی وجود داشت. "بو به دوستانم پیام داد که

با بخش کلانتر اوجای و تیم جستجو و نجات Ojai (SAR) کاملاً داوطلبانه تماس گرفتند."

روز بعد، تیم داوطلب SAR برای کمک به انتقال لوشا به محل امن، با برانکاردی که دارای چرخ های تمام زمینی بود، آماده شد.

فیلیپس گفت: «این کلید کمک‌های ما بود که به سرعت و کارآمد می‌آمدند». "من اکنون یکی از طرفداران بزرگ inReach هستم و آن را به همه دوستان کوله‌پشتی خود توصیه می‌کنم."

حتی برای فردی که تجربه بالایی در مدیریت ریسک دارد، یک موضوع ساده زمانی که خارج از حوزه ارتباطات باشد می تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. مشکلی ممکن است در هر زمانی رخ دهد - برای شما، یک عضو حزب، یک غریبه یا حتی یک سگ.

توجه: برای دسترسی به شبکه ماهواره ای Iridium برای ردیابی و پیام رسانی زنده، از جمله قابلیت های SOS، یک اشتراک ماهواره فعال لازم است. برخی از حوزه های قضایی استفاده از دستگاه های ارتباطی ماهواره ای را تنظیم یا

ممنوع می کنند. این مسئولیت کاربر است که همه قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی را که قرار است از دستگاه استفاده شود، بداند و از آنها پیروی کند.

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید .

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_