ساعت جدید گارمین venu 2 plus

ساعت جدید گارمین venu 2 plus

1400/10/15 10:21:17

تماس های تلفنی از مچ شما


وقتی در جیب‌هایتان می‌گردید یا کیفتان را می‌چرخانید، دیگر از دست دادن تماس‌ها خبری نیست. هنگامی که به تلفن هوشمند سازگار خود متصل می شوید، می توانید تماس های تلفنی را مستقیماً از طریق ساعت برقرار کنید و بگیرید.

 

از دستیار صوتی خود بپرسید

 

 مشکلی نیست از دستیار صوتی تلفن هوشمند جفت شده خود (Siri، Google Assistant یا Bixby) از طریق Venu 2 Plus برای نوشتن و پاسخ به پیام های متنی، پرسیدن سؤال و حتی کنترل دستگاه های خانه هوشمند سازگار خود

استفاده کنید.


همه چیز در مورد سلامتی و تندرستی است.

 

ویژگی HEALTH SNAPSHOT


برای ثبت آمارهای کلیدی، از جمله ضربان قلب 2، تغییرات ضربان قلب، پالس Ox3، تنفس و استرس، یک جلسه 2 دقیقه ای ثبت کنید.

سپس گزارشی با آن آمار تهیه کنید تا از طریق برنامه Garmin Connect در تلفن هوشمند سازگار خود به اشتراک بگذارید.


BODY BATTERY ENERGY MONITORING


سطوح انرژی بدن خود را در طول روز ببینید تا بتوانید بهترین زمان ها را برای فعالیت و استراحت پیدا کنید.


سنسور PULSE OX


از سنسور Pulse Ox3 برای بررسی دقیق اشباع اکسیژن خون در هر نقطه از روز یا هنگام خواب استفاده کنید تا نشان دهید بدن شما چقدر اکسیژن را جذب می کند.


ردیابی استرس


دریابید که آیا روزی آرام، متعادل یا پر استرس دارید. هنگامی که ساعت تشخیص می‌دهد که احساس استرس می‌کنید، یادآوری‌های Relax حتی شما را به انجام یک فعالیت تنفس کوتاه ترغیب می‌کنند.


ردیابی سلامت زنان


از برنامه Garmin Connect برای ردیابی چرخه قاعدگی یا بارداری خود استفاده کنید. علائم را ثبت کنید، آموزش ورزش و تغذیه دریافت کنید، و موارد دیگر. حتی جزئیات مچ دست خود را با برنامه ردیابی سلامت زنان ببینید و ثبت کنید.


ردیابی هیدراسیون


مصرف مایعات روزانه خود را به عنوان یادآوری برای هیدراته ماندن ثبت کنید. حتی می توانید یک هدف خودکار برای هیدراتاسیون داشته باشید که بر اساس میزان تعریق شما در طول فعالیت ها تنظیم می شود.


ردیابی تنفس


نحوه تنفس خود را در طول روز، در هنگام خواب، در حین انجام تمرینات تنفسی و یوگا یا در طول جلسه Health Snapshot ببینید.


نمره خواب و نظارت بر خواب پیشرفته


برای کیفیت خواب خود و بینش هایی در مورد اینکه چگونه می توانید بهتر انجام دهید امتیاز بگیرید. حتی مراحل مختلف خواب و همچنین ضربان قلب، استرس، Pulse Ox3 و تنفس را پیگیری کنید.


ضربان قلب مبتنی بر مچ


این ساعت دائماً ضربان قلب شما را نمونه‌برداری می‌کند و اگر در حالت استراحت بیش از حد بالا یا پایین بماند، به شما هشدار می‌دهد. همچنین به اندازه گیری میزان سختی کار در حین فعالیت ها کمک می کند - حتی در هنگام شنا.


تنفس آگاهانه


هنگامی که می خواهید استراحت کنید یا تمرکز کنید، می توانید یک فعالیت تنفسی را شروع کنید و این ساعت استرس و تنفس شما را ردیابی می کند تا به شما کمک کند تا درک بهتری از نحوه تنفس خود داشته باشید.


سن تناسب اندام


این ویژگی از سن تقویمی، فعالیت شدید هفتگی، ضربان قلب در حالت استراحت و BMI یا درصد چربی بدن استفاده می‌کند تا تخمین بزند که آیا بدن شما جوان‌تر یا مسن‌تر از شماست. و می توانید نکاتی را برای کاهش سن تناسب اندام خود دریافت کنید.


بدن خود را حرکت دهید.

 

تمرینات متحرک، روی صفحه


تمرینات تمرینی متحرک، کاردیو، قدرتی، یوگا، پیلاتس و تمرینات تناوبی با شدت بالا (HIIT) با قابلیت دنبال کردن آسان روی ساعت از قبل نصب شده است، و می توانید موارد بیشتری را از برنامه Garmin Connect دانلود کنید.


برنامه های ورزشی داخلی


همه راه‌های حرکت خود را با بیش از 25 برنامه GPS از پیش بارگذاری‌شده و ورزش‌های داخلی - از جمله پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا در استخر، گلف و موارد دیگر، ردیابی کنید.


تمرینات قدرتی پیشرفته


این نمایه فعالیت دقیق، پوسته پوسته شدن و قدرت PR را دقیقاً در مچ دست شما قرار می دهد به علاوه گرافیک هایی که نشان می دهد با چه گروه های عضلانی کار کرده اید.


تمرینات HIIT


از این نمایه فعالیت جدید با تایمرهای مختلف برای پیگیری تمرینات HIIT خود، از جمله AMRAP، EMOM، تاباتا و سفارشی استفاده کنید. تعداد دورها، فواصل کار/استراحت و موارد دیگر را تنظیم کنید.


ایجاد تمرین


از بین بیش از 1600 تمرین برای ایجاد تمرینات خود در برنامه Garmin Connect انتخاب کنید. سپس آنها را در ساعت دانلود کنید.


مربی گارمین


یک مربی شخصی دویدن را به صورت رایگان بر روی مچ دست خود دریافت کنید تا به شما کمک کند برای 5K، 10K یا نیمه ماراتن بعدی خود تمرین کنید.


شدت دقیقه


ما ویژگی شدت دقیقه خود را به روز کرده ایم تا به شما ایده بهتری ارائه دهیم

 

چه زمانی در طول روز آنها را به دست آورده اید و در چه فعالیتی. شما حتی می توانید آنها را به عنوان یک فیلد داده در طول فعالیت های زمان بندی شده مشاهده کنید.

 

 


روزمرگی خود را تقویت کنید

 

اعلام های هوشمند


در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند سازگار خود، ایمیل، پیامک و هشدارها را مستقیماً روی ساعت خود دریافت کنید. اگر تلفن Android دارید یا می توانید با صدای خود پاسخ دهید، پاسخ های متنی از پیش نوشته شده سریع

ارسال کنید.


موسیقی


آهنگ‌ها و لیست‌های پخش را از حساب‌های Spotify، Deezer یا Amazon Music خود دانلود کنید (ممکن است نیاز به اشتراک داشته باشید). از هدفون بی سیم خود برای گوش دادن بدون تلفن استفاده کنید.


ویژگی های ایمنی و ردیابی


اگر زمانی به کمک نیاز داشتید، هنگامی که ساعت و تلفن هوشمند سازگار شما جفت شدند، به راحتی پیامی را با مکان زنده خود با مخاطبین از پیش انتخاب شده به اشتراک بگذارید. حتی می توانید یک مخاطب اضطراری تعیین شده را

تعیین کنید که ساعت شما بتواند با آن تماس بگیرد، مانند خدمات اضطراری محلی.


GARMIN PAY پرداخت های بدون تماس


با راه‌حل پرداخت بدون تماس Garmin Pay از طریق ارائه‌دهندگان شرکت‌کننده از خطوط پرداخت عبور کنید و سیستم‌های حمل و نقل را انتخاب کنید.


CONNECT IQ Store


صفحه‌های ساعت، فیلدهای داده و برنامه‌ها را از برنامه Connect IQ Store دانلود شده در تلفن هوشمند سازگار خود به ساعت جفت شده خود اضافه کنید.


همگام سازی با اتصال GARMIN


با برنامه Garmin Connect، می توانید اطلاعات سلامتی و تناسب اندام خود را در یک مکان مشاهده کنید. و با یک جامعه آنلاین پر رونق که در آن افراد در حال حرکت می توانند ارتباط برقرار کنند، رقابت کنند و به اشتراک بگذارند، تعامل کنید.


ساعت شما برای هر روز و همه جا.

 

 

عمر باتری با شارژ مجدد سریع


تا 9 روز در حالت ساعت هوشمند، تا 24 ساعت در حالت GPS و تا 8 ساعت در حالت GPS با موسیقی، تصویری بدون وقفه از سلامت خود دریافت کنید. ده دقیقه شارژ، تا 1 روز به عمر باتری حالت ساعت هوشمند یا 1 ساعت GPS با عمر

 

باتری موسیقی اضافه می کند.


حالت صرفه جویی در باتری


با روشن یا خاموش کردن این تنظیم برای به حداکثر رساندن عمر باتری، از ساعت هوشمند خود لذت بیشتری ببرید.


رتبه بندی آب


این ساعت دارای درجه بندی آب تا 5 دستگاه خودپرداز است که آن را برای شنا، دوش گرفتن یا ماساژ مناسب می کند.

 

 


برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید .

 

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_
گارمین/گارمین_واچ/گارمین_ایران/گارمین/ونو_2_پلاس/venu_2_plus/گارمین/ساعت_جدید_گارمین/اخبار_گارمین/سایت_گارمین/اخبار_گارمین/گارمین_در_ایران/نماینده_گارمین/نمایندگی_گارمین/گارمین_واچ/گارمین/گارمین_تهران/