محصول جدید گارمین در سال 2022 vivo move sport

محصول جدید گارمین در سال 2022 vivo move sport

1400/10/15 11:32:30

طراحی ساعت سنتی


نمایشگر مخفی فقط زمانی ظاهر می شود که به آن نیاز داشته باشید. با صفحه نمایش لمسی تعامل کنید و دست ها به صورت پویا دور می شوند.

 

نگاهی براق برای مچ دست خود


vívomove Sport که در تعدادی رنگ موجود است، دارای لهجه‌های رنگی متالیک، حس سبک وزن و نوار سیلیکونی راحت است که آن را برای کار، آخر هفته - همه جا عالی می‌کند. و با باندهای 20 میلی متری استاندارد صنعتی سازگار است.

 

اعلام های هوشمند


در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند سازگار خود، ایمیل، پیامک و هشدارها را مستقیماً روی ساعت خود دریافت کنید. اگر تلفن Android™ داشته باشید، حتی می توانید به پیامک ها پاسخ دهید.


ویژگی های ایمنی و ردیابی


وقتی ساعت و تلفن شما جفت می‌شوند، پیامی با موقعیت مکانی زنده شما می‌تواند به صورت دستی یا - در حین فعالیت‌های انتخابی در فضای باز - به‌طور خودکار با Incident Detection داخلی به مخاطبین ارسال شود.


نمای تقویم


با صفحه تقویم اختصاصی، به راحتی برنامه های روزانه خود را مشاهده کنید.


تایمر و کرونومتر


به راحتی از مچ دست خود به ویژگی های زمان سنجی دستی دسترسی داشته باشید.


با برنامه GARMIN CONNECT همگام سازی کنید


اطلاعات سلامتی و تناسب اندام خود را همه در یک مکان ببینید. برنامه Garmin Connect یک جامعه آنلاین پر رونق است که در آن افرادی که در حال حرکت هستند می توانند متصل شوند، رقابت کنند و به اشتراک بگذارند.

 

BODY BATTERY ENERGY MONITORING


سطوح انرژی بدن خود را در طول روز ببینید تا بتوانید بهترین زمان ها را برای فعالیت و استراحت پیدا کنید.


ضربان قلب مبتنی بر مچ


این ساعت دائماً ضربان قلب شما را نمونه‌برداری می‌کند و اگر در حالت استراحت بیش از حد بالا یا پایین بماند، به شما هشدار می‌دهد. همچنین به اندازه گیری میزان سختی کار در حین فعالیت ها کمک می کند - حتی در هنگام شنا.


سنسور PULSE OX


از سنسور Pulse Ox3 برای بررسی دقیق میزان اشباع اکسیژن خون در هر نقطه از روز یا بخشی از شب هنگام خواب استفاده کنید تا نشان دهید بدن شما چقدر اکسیژن را جذب می کند.


ردیابی استرس


دریابید که آیا روزی آرام، متعادل یا پر استرس دارید. هنگامی که ساعت تشخیص می‌دهد که احساس استرس می‌کنید، یادآوری‌های Relax حتی شما را به انجام یک فعالیت تنفس کوتاه ترغیب می‌کنند.


تنفس آگاهانه


هنگامی که می خواهید استراحت کنید یا تمرکز کنید، می توانید یک فعالیت تنفسی را شروع کنید و این ساعت استرس و تنفس شما را ردیابی می کند تا به شما کمک کند تا درک بهتری از نحوه تنفس خود داشته باشید.


ردیابی سلامت زنان


از برنامه Garmin Connect برای ردیابی چرخه قاعدگی یا بارداری خود استفاده کنید. علائم را ثبت کنید، آموزش ورزش و تغذیه دریافت کنید، و موارد دیگر. حتی جزئیات را روی مچ دست خود ببینید و ثبت کنید.


ردیابی هیدراسیون


مصرف مایعات روزانه خود را به عنوان یادآوری برای هیدراته ماندن ثبت کنید. حتی می توانید یک هدف خودکار برای هیدراتاسیون داشته باشید که بر اساس میزان تعریق شما در طول فعالیت ها تنظیم می شود.


ردیابی تنفس


نحوه تنفس خود را در طول روز، هنگام خواب، و در حین انجام تمرینات تنفسی و یوگا ببینید.


مانیتورینگ خواب پیشرفته


با تفکیک مراحل خواب سبک، عمیق و REM و همچنین پالس Ox3 و داده های تنفس، تصویر کاملی از نحوه خواب خود دریافت کنید.
 

GPS متصل


به GPS گوشی هوشمند سازگار خود متصل شوید تا بتوانید در حین پیاده روی، سواری و دویدن در فضای باز ردیابی دقیق داشته باشید.


سن تناسب اندام


این ویژگی از سن تقویمی، فعالیت شدید هفتگی، ضربان قلب در حالت استراحت و BMI یا درصد چربی بدن استفاده می‌کند تا تخمین بزند که آیا بدن شما جوان‌تر یا مسن‌تر از شماست. و می توانید نکاتی را برای کاهش سن تناسب اندام خود دریافت کنید.


شدت دقیقه


ما ویژگی شدت دقیقه خود را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا به شما ایده بهتری درباره زمانی که در طول روز به دست آورده‌اید و در چه فعالیتی به دست آورده‌اید، ارائه دهیم.


برنامه های ورزشی از پیش بارگذاری شده


روال تمرینی خود را با نمایه های فعالیت برای یوگا، قدرت، کاردیو، شنا در استخر و موارد دیگر تغییر دهید.


ردیابی تناسب اندام


هنگامی که بیرون می‌روید، vívomove Sport مراحل، کالری‌ها، دقیقه‌های شدت و موارد دیگر را دنبال می‌کند. حتی داده ها را در چندین ساعت هوشمند گارمین همگام سازی کنید.

برای پوشیدن روزانه ساخته شده است
برای پوشیدن روزانه ساخته شده است.

عمر باتری


با عمر باتری تا 5 روز در حالت ساعت هوشمند، به علاوه تا 1 روز دیگر به عنوان یک ساعت آنالوگ، بیشتر در حرکت بمانید. پانزده دقیقه شارژ به عمر باتری در حالت ساعت هوشمند 1 روز اضافه می کند.


رتبه بندی آب


این ساعت دارای امتیاز شنا است و برای یک روز شنا، دوش گرفتن یا آبگرم مناسب است.


طراحی کوچک و سبک


با یک قاب ساعت سبک وزن که فقط 40 میلی‌متر اندازه دارد، آن را فقط روی مچ دست خود می‌بینید زیرا بسیار خوب به نظر می‌رسد.

 

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید .

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_