محصول جدید گارمینTread XL - Overland Edition

محصول جدید گارمینTread XL - Overland Edition

1400/10/19 12:09:42

ناهمواری خارج از جاده


این دستگاه آج که برای استفاده در تمام زمین ها ساخته شده است، در برابر هر چیزی که عناصر می توانند به آن پرتاب کنند، می ایستد. دارای استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر آب.


صفحه نمایش با دید بالا


این رهیاب با صفحه نمایش لمسی بسیار روشن 10 اینچی خود، برای مشاهده آسان در نور شدید خورشید یا تاریکی کامل طراحی شده است. می توان آن را در حالت عمودی یا افقی نصب کرد.


TRAIL NAVIGATION


برای عبور از جاده‌ها و مسیرهای آسفالت‌نشده با استفاده از جاده‌های ماجراجویانه و محتوای نقشه مسیرها که از نقشه‌های استفاده از وسایل نقلیه موتوری OSM و USFS تشکیل شده است، از ناوبری مسیرهای گام به گام لذت ببرید.


فناوری داخلی INREACH


فناوری داخلی Reach ارتباطات جهانی ماهواره‌ای3، پیام‌های متنی دو طرفه، اشتراک‌گذاری مکان و SOS تعاملی را ارائه می‌دهد.


نقشه های داخل و خارج از جاده


Tread شامل نقشه های توپوگرافی از پیش بارگذاری شده با زمین سه بعدی برای شمال و جنوب آمریکا است. همچنین شامل نقشه های دقیق خیابان های آمریکای شمالی با مسیریابی سفارشی برای اندازه و وزن rig2 شما است.


مرزهای خود را بشناسید


به مرزهای زمین های عمومی ایالات متحده برای جنگل های ملی، دفتر مدیریت زمین (BLM)، مناطق بیابانی و غیره دسترسی داشته باشید. همچنین، به مرزهای زمین خصوصی ایالات متحده و اطلاعات مالک زمین برای قطعات بزرگتر از 4 هکتار مراجعه کنید.


تصویربرداری ماهواره ای


وقتی تصاویر ماهواره ای BirdsEye با وضوح بالا را مستقیماً از طریق اتصال Wi-Fi® و بدون نیاز به اشتراک سالانه در دستگاه خود دانلود می کنید، از مناظر هوایی زنده لذت ببرید.


نقاط مورد علاقه


Tread با نقاط مورد علاقه iOverlander و اردوگاه‌های عمومی نهایی از قبل بارگذاری شده است، بنابراین برای مسیریابی به بهترین مکان‌های کمپینگ، وحشی و پراکنده، به سیگنال سلولی نیاز ندارید.


سنسورهای ABC


وقتی به سمت زمین‌های سخت می‌روید، حسگرهای داخلی مفید خواهند بود - از جمله ارتفاع‌سنج، فشارسنج، قطب‌نما و گیج‌های زمین/غول.


مانت ایمن


از پایه قفل دار مجهز به آهنربا برای ایمن کردن ناوبر روی وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

 

GROUP RIDE MOBILE


هنگامی که شما و دوستانتان از ویژگی Group Ride Mobile برنامه Tread استفاده می کنید، دوستان خود را از تلفن هوشمند یا دستگاه Tread سازگار خود ردیابی کنید.


برنامه ریز مسیر آسان


از برنامه Tread برای برنامه‌ریزی آسان مسیرها با همان نقشه‌ها، نمایه‌های خودرو و اولویت‌های مسیری که در دستگاه Tread دارید، استفاده کنید.


به راحتی دستگاه های خود را همگام سازی کنید


از برنامه Tread برای همگام‌سازی نقاط، مسیرها، مسیرها و مجموعه‌ها در همه دستگاه‌های خود استفاده کنید. فایل های GPX را نیز به راحتی وارد و به اشتراک بگذارید.


آب و هوای زنده


 دستگاه Tread خود را با تلفن هوشمند سازگار خود جفت کنید و برنامه Tread را دانلود کنید تا به وضعیت آب و هوا، هشدارهای طوفان، رادار متحرک و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

 

 

برای مشاهده ساعت های گارمین کلیک کنید .

برای مشاوره و خرید با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید.

 

گارمین/گارمین،_ساعت_گارمین،_ساعتهای_گارمین،_ساعت_هوشمند_گارمین،_ساعتهای_هوشمند_گارمین،_ساعت_ورزشی_گارمین،_ساعتهای_ورزشی_گارمین،_قیمت_ساعت_گارمین،_بهترین_قیمت_گارمین،_مشخصات_ساعت_گارمین،_نماینده_فروش_گارمین،_نمایندگی_ساعتهای_گارمین،_شرکت_گارمین،_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا،_خرید_ساعت_گارمین،_فروش_محصولات_گارمین،_بهترین_فروش_ساعت_گارمین،_ساعت_فنیکس_گارمین،_فروشگاه_گارمین،_فروشگاه_اینترنتی_گارمین،_تعمیرات_گارمین،_محصولات_گارمین،_ورزشهای_ساعت_گارمین،_گارمین_فنیکس_6_ایکس،_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو،_جی_پی_اس_دستی،_جی_پی_اس_دستی_گارمین،_Garmin،_ساعت_Garmin،_ساعت_های_Garmin،_ساعت_هوشمند_Garmin،_ساعت_ورزشی_Garmin،_ساعتهای_ورزشی_Garmin،_قیمت_ساعت_Garmin،_بهترین_قیمت_Garmin،_مشخصات_ساعت_Garmin،_شرکت_Garmin،_فروش_محصولات_Garmin،_بهترین_فروش_ساعت_Garmin،_ساعت_Garmin_Fenix،_فروشگاه_Garmin،_فروشگاه_اینترنتی_Garmin،_تعمیرات_Garmin،_محصولات_Garmin،_Garmin_watch،_Garmin_sport،_Garmin_Sport_Watch،_Garmin_Iran،_Garmin_Iran_Gandi،_خرید_ساعت_Garmin،_نماینده_فروش_Garmin،_نمایندگی_ساعتهای_Garmin،Garmin_Handhealds_،_Best_Price_Garmin،_Garmin_Sports_Garmin_Instinct،_Garmin_Health،_Garmin_Fenix_6x_Sapphire،Garmin_Leather_Band،_Garmin_Black_Band،_Garmin_Fenix_6x،Garmin_Fenix_6_Series_،_Garmin_Fenix_6x_Pro،_gps_دستی،_gps_دستی_گارمین،_جی_پی_اس_دستی_Garmin،_gps_دستی_Garmin