آخرین به‌روزرسانی برنامه Garmin Pilot

آخرین به‌روزرسانی برنامه Garmin Pilot

1400/10/20 10:58:19

یکی از واحدهای Garmin Ltd امروز افزودن ویژگی‌های جدید به برنامه Garmin Pilot برای دستگاه‌های تلفن همراه iPad یا iPhone را اعلام کرد.

پیشرفت‌های جدید شامل گزینه‌های گسترده نمایش NOTAM برای وضعیت صحرایی (FICON) و NOTAM‌های غیرقابل دسترس سوخت روی نقشه متحرک است که می‌توانید در صفحه بازطراحی شده فرودگاه نیز مشاهده کنید. صفحه به روز شده فرودگاه یک طرح بهبود یافته و منوهای بصری را ارائه می دهد که دسترسی آسان به اطلاعات فرودگاه، از جمله دسترسی به رایج ترین حقایق و اطلاعات مربوط به یک فرودگاه را بدون نیاز به دسترسی به منوهای فرعی دیگر بررسی می کند.

شرایط فیلد (FICON) NOTAMs

هنگامی که FICON NOTAM صادر می شود، Garmin Pilot اکنون یک نشان را در انتهای باند نشان می دهد که مقدار عددی وضعیت سطح و عملکرد ترمز برای هر یک سوم از باند فرودگاه را نشان می دهد.

تاچ داون، نقطه میانی و عرضه کاربران می توانند با استفاده از منوی شعاعی برای دسترسی به NOTAM خام و کلیک بر روی نماد اطلاعات، توضیحات رمزگشایی شده از کد FICON را مشاهده کنند.

NOTAMهای سوخت در دسترس نیستند

NOTAMهای سوخت غیرقابل دسترس در سراسر Garmin Pilot از جمله در پوشش سوخت روی نقشه پویا، صفحه فرودگاه، نمودار SafeTaxi، همراه با ویجت NOTAM در حالت تقسیم صفحه نمایش ارائه شده است. هنگامی که قیمت سوخت روی نقشه پویا فعال است، سوخت غیرقابل دسترس NOTAM به عنوان یک نشان با یک مثلث هشدار قرمز و یک خط خطی روی قیمت گزارش شده نمایش داده می شود.

این امر شناسایی فرودگاه‌هایی را که سوخت در آن‌ها در دسترس نیست، بدون بررسی جداگانه NOTAM برای فرودگاه‌ها آسان می‌کند.

در صفحه فرودگاه، NOTAMهای سوخت غیرقابل دسترس را می توان با ضربه زدن بر بنر هشدار نمایش داده شده در بالای صفحه و همچنین در برگه FBO مشاهده کرد.

به روز رسانی صفحه فرودگاه

کاربران Garmin Pilot از صفحه بازطراحی شده فرودگاه با چیدمان ها و منوهای بهبود یافته برای دسترسی آسان به اطلاعات فرودگاه بهره مند خواهند شد. اطلاعات اضافی فرودگاه به سربرگ اضافه شده است، از جمله نوع رویه‌های موجود برای فرودگاه، شرایط آب‌وهوایی، و همچنین فرکانس‌ها - باعث می‌شود اطلاعات مرور شده معمولاً بدون نیاز به دسترسی به منوهای فرعی در دسترس باشد.

نوار ناوبری افقی جدید گزینه های منو را ساده می کند: اطلاعات، باند فرودگاه ها، نمودارها، FBOs، آب و هوا و NOTAM. در این گزینه ها، یک منوی نوار کناری اصلاح شده به طور مستقیم اطلاعات را سازماندهی می کند. فهرست های FBO در صفحه فرودگاه نیز برای ارائه اطلاعات بیشتر در یک نگاه بهبود یافته است و خدمات FBO اکنون با نمادهایی به راحتی قابل تشخیص نمایش داده می شوند.

علاوه بر این، داده های FBO به طور قابل توجهی در خارج از ایالات متحده گسترش یافته است و بیش از 10000 لیست FBO اضافه شده است.


پیشرفت های اضافی

آخرین به روز رسانی Garmin Pilot دارای پیشرفت های اضافی است، از جمله:

ابزار اندازه گیری فاصله اکنون شامل زمان تخمینی مسیر (ETE)، سوخت سوخت و ارتفاع برای هر دو جهت پرواز است. همچنین نمای نمایه پرواز را با منطقه در حال اندازه گیری به روز می کند.


Garmin Pilot اکنون از گیرنده Appareo Stratus 3 ADS-B1 پشتیبانی می کند. هنگام اتصال به Stratus 3، Garmin Pilot می تواند اطلاعات آب و هوا و ترافیک ADS-B، وضعیت پشتیبان گیری و موقعیت GPS را نمایش دهد.

 

برای مشاهده ساعت های گارمین کلیک کنید.

برای مشاوره و خرید با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید.

 

garmin/'hvldk/garmin_iran/garminwatch/venu_2/venu_2_plus/fenix7/fenix/garmin_in_iran/گارمین/لشقئهد/نمایندگی_گارمین/گارمین_اخبار/اخبار_گارمین/سایت_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_تعمیرات/فنیکس/ساعت_ورزشی_گارمین/ساعت_هوشمند_گارمین/ساعت_گارمین/forerunner245/forerunner55/venu2/fenix_6x/fenix_6x_sapphire/