Running Dynamic

Running Dynamic

1400/10/21 10:23:47

داده های مفید را محاسبه و انتقال می دهد


 Running Dynamics را محاسبه و به دستگاه سازگار شما می فرستد
عمر باتری: باتری قابل تعویض یک سال عمر باتری دارد (برای استفاده یک ساعت در روز)
به صورت خودکار روشن و خاموش می شود
فشرده: وزن آن کمتر از 14 گرم است تا شما را درگیر نکند
دستگاه های سازگار به برنامه Mobile Garmin Connect متصل می شوند تا به طور خودکار داده های شما را همگام سازی کنند و با دیگران ارتباط برقرار کنند.


بهترین هایت را بده


Running Dynamics Pod به راحتی روی کمربند شما می‌چسبد تا پویایی دویدن (تحلیل گام) را که برای به چالش کشیدن خود نیاز دارید اندازه‌گیری کنید. بنابراین می توانید بدون کمربند ضربان قلب بدوید. هنگامی که دستگاه با ساعت سازگار شما جفت شد، آن را به پشت، در مرکز کمربند خود ببندید، سپس طبق معمول اجرا کنید.


تناسب اندام خود را محاسبه کنید


معیارهای مهم دویدن مانند آهنگ، طول گام، زمان تماس با زمین، تعادل زمان تماس با زمین، نوسان عمودی و نسبت عمودی را مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید. این اندازه‌گیری‌های بیومکانیکی می‌تواند به شما در درک سبک دویدن خود کمک کند تا بتوانید عملکرد خود را در دوهای آینده بهبود بخشید.

چگونه کار می کند؟


Running Dynamics Pod دارای یک شتاب‌سنج است که حرکات سینه شما را اندازه‌گیری می‌کند و 6 معیار دویدن را استنباط می‌کند:

آهنگ تعداد قدم ها در دقیقه است.

تعداد کل مراحل انجام شده را نشان می دهد (ترکیب پای چپ و راست).
تعادل زمان تماس با زمین هنگامی که هنگام دویدن با پای خود زمین را لمس می کنید، تعادل چپ / راست را نشان می دهد.

به صورت درصد نمایش داده می شود. به عنوان مثال، 53.2 با یک فلش به سمت چپ یا راست.
طول گام، طول گام شما از مرحله به مرحله است. بر حسب متر بیان می شود.
نوسان عمودی همان بازگشتی است که هنگام دویدن انجام می دهید. این حرکت عمودی سینه شما را نشان می دهد که در سانتی متر برای هر مرحله بیان می شود. هر چه بالاتر باشد، به جای حرکت رو به جلو، بیشتر به سمت بالا می دوید. بنابراین اتلاف انرژی وجود دارد.
نسبت عمودی نسبت نوسان عمودی شما به طول گام شما است. به صورت درصد نمایش داده می شود. اگر این نسبت کم باشد، معمولاً نشان می دهد که تکنیک دویدن شما خوب است.
زمان تماس با زمین، مدت زمانی است که با هر قدمی که می دوید، پای خود را روی زمین می گذارید. در میلی ثانیه بیان می شود.

هرچه اهمیت بیشتری داشته باشد، گام شما کمتر پویا است.

 

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید .

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_