گارمین کیت‌های استریو و بلندگوی دریایی Fusion جدید را برای ارتقاء سریع و آسان صدا ارائه می‌کند.

گارمین کیت‌های استریو و بلندگوی دریایی Fusion جدید را برای ارتقاء سریع و آسان صدا ارائه می‌کند.

1400/10/22 12:11:37

کیت‌های استریو و بلندگوی دریایی یکپارچه از Fusion، سیستم‌های سرگرمی داخلی را با صدای با کیفیت بالا و زیبایی‌شناسی مدرن ارتقا می‌دهند.


 یکی از واحدهای Garmin Ltd. (NYSE: GRMN)، بزرگترین و مبتکرترین تولید کننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز کیت بلندگوهای استریو دریایی و سری EL MS-RA60 و MS- را معرفی کرد.

کیت بلندگوهای استریو دریایی ممتاز RA210 و سری XS از Fusion® Entertainment، یک برند Garmin.

مجموعه‌ای از انتخاب استریوی دریایی MS-RA60 یا MS-RA210 با انتخاب بلندگوهای دریایی سری EL یا سری XS، کیت‌های استریو و بلندگوی Fusion، با ارائه یک صدای مقرون‌به‌صرفه و همه‌جانبه، فرآیند تصمیم‌گیری را برای ارتقای صدای دریایی ساده می‌کند.

یک راه حل مملو از ویژگی های صوتی پیشرفته و زیبایی شناسی مدرن.

کیت‌های استریو و بلندگوهای Fusion برای یک تجربه سرگرمی بالا، صدای با کیفیت و ویژگی‌های نوآورانه را ارائه می‌کنند، مانند فناوری Multi-Zone™ در دو ناحیه، و تقویت‌کننده داخلی کلاس D برای راندمان بالاتر و خروجی بیشتر.

استریوهای دریایی Fusion MS-RA60 و MS-RA210 همچنین گزینه های اتصال پیشرفته ای را ارائه می دهند که به قایقرانان اجازه می دهد موسیقی را از طریق برنامه Fusion-Link™ برای دستگاه های هوشمند سازگار یا برنامه Fusion-Link Lite™ در ساعت های هوشمند Garmin کنترل کنند.

بعلاوه، Fusion MS-RA60 از فناوری Bluetooth® برای راحتی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در هوا استفاده می‌کند.

هر دو بلندگوهای دریایی سری EL و سری XS دارای طراحی قوی با مخروط‌های پلی پروپیلن قالب‌گیری تزریقی (IMPP) برای بازتولید صدای شفاف، حتی در ولوم‌های بالا هستند.

بلندگوهای سری EL همچنین دارای طرح های کم عمق و سبد باز برای افزایش تطبیق پذیری در هنگام نصب و کنترل بیشتر قدرت هستند و بلندگوهای XS دارای تویترهای گنبدی آلومینیومی و سیم پیچ صوتی برای فرکانس های بالایی صاف و افزایش کارایی و قدرت هستند. برای محافظت بیشتر در برابر محیط های خشن دریایی، از جمله مه نمک، گرد و غبار و اشعه ماوراء بنفش، بلندگوهای سری XS نیز بر اساس استاندارد Fusion True-Marine طراحی شده اند و با ضمانت سه ساله مصرف کننده پشتیبانی می شوند.

هر کیت استریو و بلندگوی Fusion شامل سیم بلندگو، آنتن و پوشش خورشیدی است، بنابراین قایق‌ها همه چیز مورد نیاز خود را بدون نیاز به خرید لوازم جانبی اضافی در اختیار خواهند داشت. برای انعطاف‌پذیری بیشتر و گزینه‌های سفارشی‌سازی، قایق‌رانان همچنین می‌توانند گزینه‌های مشبک کلاسیک یا اسپرت را متناسب با سبک منحصر به فرد قایق خود انتخاب کنند - از قایق‌های بیدار و یدک‌کش گرفته تا پانتون‌ها و کنسول‌های مرکزی.

قیمت‌های خرده‌فروشی پیشنهادی برای کیت بلندگوهای استریو دریایی MS-RA60 و سری EL و کیت بلندگوهای استریو دریایی ممتاز MS-RA210 و سری XS به ترتیب از 329 تا 549 دلار متغیر است. قایق‌رانان می‌توانند با کلیک کردن اینجا درباره بهترین کیت استریو و بلندگوی Fusion برای قایق خود و طیف کامل محصولات صوتی Fusion اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید 

 

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_hofhv_'hvldk/