Venu 2 Plus

Venu 2 Plus

1400/10/23 08:51:24

گارمین به سرعت اقدام به ارائه این نسخه جدید از Venu 2 - Venu 2 Plus کرد. با عرضه مدل اصلی Venu 2 در سال 2021، این مدل تغییر موقعیت کامل Venu 2 نیست، بلکه بر روی افزودن یک رسانه جدید - صدای تمرکز دارد.

هدف این است که آن را به یک دستگاه متصل بهتر، رقیب بهتری برای دستگاه‌های WearOS یا Apple Watch تبدیل کنیم، با اجازه دادن به آن کمی بیشتر.

ما اولین نگاهی به ساعت جدید - که به تازگی معرفی شده است - داشته ایم و در اسرع وقت بررسی جامع تری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

طراحی و ساخت
43.6 x 43.6 x 12.6 میلی‌متر، 51 گرم
بند 20 میلی متری آزادسازی سریع
قاب و پشتی استیل ضد زنگ
5 دستگاه خودپرداز ضد آب
طراحی Garmin Venu 2 Plus فوراً برای شما آشنا خواهد بود، زیرا شبیه به دستگاه های قبلی Venu است و از طراحی دیگر دستگاه های صفحه نمایش لمسی، یعنی Garmin Vivoactive فاصله زیادی ندارد.

سه دکمه در سمت راست بدنه وجود دارد و مانند اکثر دستگاه‌های دیگر گارمین، بدنه پلیمری تقویت‌شده با الیاف را با مواد درجه یک بیشتر برای پشت و قاب ترکیب می‌کند.


این کمک می کند تا Venu برتر به نظر برسد، از آسیب دیدن لبه نمایشگر جلوگیری می کند و پوشیدن آن را راحت می کند. در اینجا فولاد ضد زنگ را با سه گزینه رنگ ارائه می دهد. در عکس، نسخه سفید و طلایی (کرم طلا با عاج); همچنین در رنگ خاکستری پودری یا مشکی موجود است.

مدل جدید در یک قاب 43 میلی‌متری در دسترس است و Venu 2 هر دو 40 و 45 میلی‌متر را در نسخه موجود ارائه می‌کند. به نظر می رسد مدلی است که باید در این بین فشرده شود، شاید نشانه ای از این است که گارمین به جای داشتن یک پیشنهاد کوچک و بزرگ در آینده، به یک اندازه تبدیل می شود.


اندازه بند آن 20 میلی‌متر است و به سرعت آزاد می‌شود، بنابراین می‌توانید به راحتی آن را تعویض کنید تا سبک ساعت را تغییر دهید، از اسپرت به رسمی‌تر - یا فقط برای تغییر رنگ.

مقاومت در برابر آب تا 5 ATM - 50 متر وجود دارد، در حالی که صفحه ساعت توسط Corning Gorilla Glass 3 محافظت می شود.

این همه در نمایشگر است
416 x 416 پیکسل
صفحه نمایش لمسی AMOLED
Venu همه چیز در مورد صفحه نمایش آن است. این همان چیزی است که واقعاً آن را از سایر دستگاه های خط گارمین متمایز می کند.

صفحه نمایش با رزولوشن 416 در 416 پیکسل AMOLED است که نمایشی بسیار روشن تر و رنگارنگ تر از Forerunner یا Fenix ​​ارائه می دهد. گرافیک کمی تغییر می کند تا Venu را از سایر دستگاه های ورزشی ارائه شده توسط Garmin متمایز کند و توجه بیشتری را به صفحه نمایش خود جلب کند.


همچنین یک سوئیچ برای عملکرد صفحه لمسی برای طیف وسیعی از عملکردها وجود دارد. اکثر دستگاه‌های گارمین برای کنترل و پیمایش به دکمه‌ها متکی هستند: در اینجا شما یا / یا عملکرد را دارید - و گاهی اوقات هر دو.

نکته مهم این است که وقتی در یک فعالیت هستید، همچنان می‌توانید از دکمه‌ها برای مواردی مانند توقف و شروع، و همچنین انتخاب چیزها و چرخش‌ها استفاده کنید، اما موارد دیگر از طریق لمس بهترین کار را دارند. از برخی جهات، رابط کاربری ترکیبی است بین چیزهایی که در جاهای دیگر در دستگاه‌های گارمین پیدا می‌کنید و چند ترفند برای تطبیق با لمس.


از این نظر شباهت زیادی به Vivoactive دارد و وقتی صحبت از عملکرد لمسی صاف روی صفحه نمایش کوچک می شود، به اندازه اپل واچ نمی رسد. ما هنوز زمان کافی با Venu 2 Plus برای ارزیابی کامل عملکرد آن نداشته ایم، اما در اسرع وقت به روز رسانی خواهیم کرد.

گسترش در صدا
برای کمک تماس بگیرید
پشتیبانی از سیری، دستیار گوگل و بیکسبی
نوآوری بزرگ Venu 2 Plus پشتیبانی صوتی است. این چیزی است که اپل و گوگل به طور طبیعی در اکوسیستم های خود پذیرفته اند و دستگاه های شخص ثالث اغلب کنار گذاشته می شوند.

اضافه شدن های جدید دو جنبه دارد. اولین مورد امکان برقراری تماس است. این کاملاً جدید نیست - دستگاه‌های گارمین مدت‌هاست که به شما می‌گویند وقتی کسی در حال تماس است و به شما اجازه می‌دهند آن تماس‌ها را بپذیرید یا رد کنید - اما اکنون می‌توانید تماس برقرار کنید.


می‌توانید این کار را از طریق یک صفحه شماره روی خود ساعت یا از طریق مخاطبین همگام‌سازی شده انجام دهید، بنابراین می‌توانید آن تماس‌ها را برقرار کنید. شما باید به گوشی هوشمند متصل باشید - اتصال سلولی وجود ندارد - اما طیف وسیعی از گزینه ها را باز می کند.

از آنجایی که ما فقط زمان کوتاهی با Venu 2 Plus داشته ایم، همه پیشنهادات را به طور کامل کاوش نکرده ایم، بنابراین به زودی زمانی که بدانیم دقیقاً چگونه کار می کند، به روز رسانی خواهیم کرد.

طرف دوم معادله از دستیارهای هوشمند روی گوشی شما پشتیبانی می کند. اگر کاربر اپل هستید، Siri خواهد بود، در حالی که در دستگاه های اندرویدی، Google Assistant خواهد بود. برای
کسانی که از گوشی سامسونگ استفاده می کنند، از Bixby نیز پشتیبانی می کنند، اما هیچ اشاره ای به پشتیبانی الکسا نشده است، احتمالاً به این دلیل که یک ویژگی گوشی هوشمند نیست.


شما می توانید دستیار هوشمند خود را از طریق ساعت خود فعال کنید، بنابراین می توانید فقط با Venu 2 Plus خود صحبت کنید و از سیری یا گوگل بخواهید هر کاری که می خواهید انجام دهند - گرما را روشن کنید و غیره و غیره.

باز هم، ما این ویژگی های جدید را به طور کامل بررسی نکرده ایم، اما نحوه عملکرد آنها را در اسرع وقت به روز خواهیم کرد، اما میکروفون و بلندگوی داخلی Venu 2 Plus بخشی جدایی ناپذیر از این گزینه ها هستند.

تمام حمایت های ورزشی که انتظار دارید
GPS، ارتفاع سنج، قطب نما
اکسیژن خون
ردیابی خواب
طبق معمول دستگاه‌های گارمین، Venu 2 Plus دارای سنسوری برای ردیابی کارهایی است که انجام می‌دهید و چگونه آن را انجام می‌دهید.

این GPS معمولی، شتاب‌سنج‌ها، قطب‌نما، ارتفاع سنج فشارسنج و سنسور ضربان قلب را پوشش می‌دهد، بنابراین ساعت شما می‌داند چه کار می‌کنید، کجا و چه مقدار فشار بر بدن شما وارد می‌کند.

اگر اطلاعات بیشتری می‌خواهید با سنسور شخص ثالث سازگار است و از طیف گسترده‌ای از ورزش‌ها پشتیبانی می‌کند تا بتوانید اطلاعات مورد نظر خود را روی صفحه نمایش بگیرید، چه در حال دویدن، دوچرخه‌سواری، سوار شدن به پارویی ایستاده یا پارویی هستید یا یک جلسه یوگا


گارمین می‌خواهد بیشتر از تمرینات شما مراقبت کند: پله‌ها و طبقه‌های بالا رفته را تشخیص می‌دهد، پیشنهاد می‌کند آب بدن شما را کنترل کند و خواب شما را زیر نظر بگیرد. همچنین نظارت بر قاعدگی و بارداری را برای زنان ارائه می دهد.

هدف این است که دید کاملی از سبک زندگی خود داشته باشید، تمرینات ورزشی خود را در مقابل خوابتان برای ردیابی بهبودی ردیابی کنید، به شما در تعیین و دستیابی به اهداف و همراهی روزانه در تلاش برای فعال ماندن کمک کنید.

در آینده ای نزدیک این ساعت را مورد آزمایش قرار داده و با نگاهی دقیق تر به عملکرد کلی آن در ردیابی ورزشی به روز خواهیم کرد.