ارتقا پنل با گارمین

ارتقا پنل با گارمین

1401/02/17 17:49:14

هنگام ارتقاء پنل خود به چه چیزی باید فکر کنید؟

چه به تازگی اولین هواپیمای خود را خریداری کرده باشید، چه پنل قدیمی شما نیاز به ارتقاء دارد، تصمیم گیری در مورد اینکه دقیقا چه چیزی بخرید همیشه به سادگی زدن «افزودن به سبد خرید» نیست. خوشبختانه، تیم فروش گارمین ما چندین بار در این زمینه حضور داشته است، و آنها هنگام بررسی گزینه های خود باید ملاحظاتی را در نظر داشته باشند. 

1. ماموریت هواپیما و قابلیت های لازم.
آیا هر آخر هفته برای یک همبرگر 100 دلاری پرواز می کنید؟ دوستان را با هوانوردی در سفر در شهر آشنا کنید؟ یا آیا سفرهای بین‌المللی جدی را در هر نوع آب و هوایی، روز و شب انجام می‌دهید؟ آنچه از هواپیمای خود استفاده می کنید به شما کمک می کند تا تعیین کنید که چه وسایل اویونیکی برای ماموریت شما بهترین است. تیم فروش ما توصیه می کند سوالات زیر را از خود بپرسید:

آیا این هواپیما برای استفاده شخصی، برای کار یا ترکیبی از کار و نیازهای شخصی است؟
برای پرواز در چه نوع آب و هوایی برنامه ریزی می کنید؟
چند بار هواپیمای خود را پرواز خواهید داد؟
هنگامی که ماموریت خود را شناسایی کردید - و قابلیت های پایه ای که هواپیمای شما برای انجام آن نیاز دارد - وقت آن است که به بررسی دوم بروید.

2. بودجه.
در یک دنیای عالی، پول مشکلی نیست - اما زندگی همیشه عالی نیست. هنگامی که به بودجه ارتقاء خود فکر می کنید، چند جنبه وجود دارد که باید به آنها فکر کنید. هزینه های سخت افزار و نیروی کار قطعات مهم پازل هستند.

آیا یک سیستم قدیمی، مانند سیستم خلاء، در هواپیمای شما خراب شد و باعث هزینه غیرمنتظره شد؟ شما نه تنها می توانید آن سیستم قدیمی را جایگزین کنید، بلکه در بسیاری از موارد نیز توانایی به دست آورید. این پولی است که به خوبی خرج شده است.

به این فکر کنید که چقدر راحت خرج می‌کنید و سپس ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بفهمید که چگونه می‌توانید بیشترین هزینه را به دست آورید.

3. جدول زمانی.
بسیاری از ارتقاء پانل ها هفته ها، اگر نه ماه ها، تکمیل می شوند. اگر از هواپیمای خود برای مقاصد تجاری استفاده می کنید، ممکن است بخواهید نصب خود را در زمان کندتری از سال برنامه ریزی کنید. با فروشنده محلی خود صحبت کنید تا ببینید برنامه آنها چگونه است، و با آنها کار کنید تا مشخص کنید که می خواهید برای قفل کردن شکاف نصب خود چه کاری انجام دهید. و ما توصیه می کنیم یک فروشنده محلی پیدا کنید - برای هر کار مداوم، شما می خواهید با آن نصب کننده رابطه داشته باشید.

 

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید

 

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_fenix7/fenix7xsolarsapphire/fenix7xsolar/fenix7s/fenix7/fenix7xsapphiresolar/Fenix/فنیکس7/فنیکس7ایکس/فنیکس7اس/خریدساعتگارمین/watch_fore_women/