Garmin® vívofit jr. 3 ردیاب تناسب اندام برای کودکان اکنون با طرح‌های گروه Mandalorian™ و Grogu™ موجود است

Garmin® vívofit jr. 3 ردیاب تناسب اندام برای کودکان اکنون با طرح‌های گروه Mandalorian™ و Grogu™ موجود است

1401/02/18 18:09:23

Garmin® vívofit jr. 3-گارمین ردیاب تناسب اندام برای کودکان اکنون با طرح‌های گروه Mandalorian™ و Grogu™ موجود است


فعالیت و ماجراجویی با گروه‌های جدید Star Wars™ و ماجراجویی برنامه‌ای ادغام می‌شوند که به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا زمانی که به اهداف فعالیت روزانه خود دست می‌یابند، وارد کهکشان شوند.
Garmin International, Inc.، یکی از واحدهای Garmin Ltd. (NYSE: GRMN)، امروز طرح‌های باند جدیدی را برای vívofit jr اعلام کرد.

ترکیب 3 ردیاب تناسب اندام کودکان

بچه‌ها می‌توانند فعالیت روزانه خود را با گروه Mandalorian یا گروه بازیگوش Grogu دنبال کنند. این ردیاب‌های تناسب اندام گارمین مقاوم و مناسب برای شنا، با صفحه‌نمایش رنگارنگ با صفحه‌های ساعت الهام‌گرفته از سری Mandalorian، همراه با ماجراجویی جنگ ستارگان مربوطه در یک برنامه تلفن هوشمند تحت کنترل والدین است که به بچه‌ها انگیزه می‌دهد تا به 60 دقیقه فعالیت روزانه توصیه‌شده برسند.

با عمر باتری تا 1 سال، بچه ها می توانند شبانه روز روحیه جنگ ستارگان خود را نشان دهند، بدون نیاز به شارژ.

سبک‌های جدید گروه موسیقی گارمین در رنگ‌های پلنگی هلویی و مشکی کیهانی نیز با آموزش مبتنی بر بازی و ماجراجویی برنامه‌ای با موضوع تور جهانی در دسترس هستند.

ویوفیت جونیورگارمین دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کننده گارمین، گفت:همچنان در بین کاربران جوان ما محبوبیت دارد.

بچه‌ها مشتاق هستند تا به اهداف فعالیت خود برسند تا ببینند در ماجراجویی برنامه چه اتفاقی می‌افتد.

ما هیجان‌زده هستیم که این طرح‌های جدید و داستان‌های تعاملی را با نسل بعدی طرفداران جنگ ستارگان به اشتراک بگذاریم.

دو طرح مختلف باند حکاکی شده به بچه‌ها اجازه می‌دهد بین گروه موسیقی با تم ماندالوریان و یک گروه موسیقی سبز رنگ با تم گروگو انتخاب کنند.

صفحه‌نمایش رنگی را می‌توان با مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از صفحه‌های ساعت با شخصیت‌های محبوب از Mandalorian و کل حماسه Star Wars سفارشی کرد.

هیجان‌انگیزترین صحنه‌های حماسه جنگ ستارگان را با برنامه موبایل همراه مربوطه، Skywalker SagaTM – A Star Wars Adventure، دوباره زنده کنید.

با کمک یک بزرگسال، بچه ها هیجانات و لحظات فراموش نشدنی داستان حماسی Skywalker را تجربه خواهند کرد.

گرافیک پیشرفته به بچه‌ها اجازه می‌دهد ماجراجویی هیجان‌انگیز فرار از Darth Vader™ با R2-D2 و C-3POTM، کمک به Han SoloTM و ChewieTM با امپراتوری را تجربه کنند، و حتی با ReyTM و BB-8™ در First Order™ شرکت کنند.

هرچه بیشتر به اهداف فعالیت خود برسند، چیزهای بیشتری خواهند دید.

با ماندالوریان به عنوان مربی، کارت‌های Fitness Training به بچه‌ها حرکات ورزشی اولیه، مانند جک‌های پرش، سگ رو به پایین، کوه‌نوردان و غیره را آموزش می‌دهند. سرگرمی با یک چالش تعاملی Tap ادامه می‌یابد که به بچه‌ها اجازه می‌دهد کلکسیون‌های مجازی را در سراسر کهکشان جمع‌آوری کنند. وقتی بچه‌ها دقیقه‌های فعالیت روزانه را ملاقات می‌کنند، وقت بیشتری در چالش تلفن همراه دریافت می‌کنند.

مراحل، خواب، و دقیقه‌های فعالیت توصیه‌شده روزانه را دنبال می‌کند، عاداتی را برای سلامتی و تناسب اندام مادام‌العمر شکل می‌دهد.
دستیابی به اهداف فعالیت روزانه سطوح جدیدی را در برنامه همراه تعاملی Garmin Jr.TM با ماجراجویی هایی که با طراحی گروه مطابقت دارد باز می کند.
صفحه نمایش زمان قابل دانلود و ویجت "در مواقع اضطراری" که اطلاعات تماس را نمایش می دهد
فعالیت‌های زمان‌بندی‌شده به بچه‌ها اجازه می‌دهد مراحل و مسافت تخمینی را در طول زمان بازی، تمرین ورزشی و موارد دیگر ردیابی کنند و بعداً فعالیت خود را در برنامه Garmin Jr. مشاهده کنند.
رقابت دوستانه و تمام اعضای خانواده را با چالش‌های گامی انگشت به پا TM تشویق می‌کند.
دست یاری برای والدین

vívofit jr. 3 یک ابزار ارزشمند برای والدین با برنامه Garmin Jr-گارمین است که در آن والدین با یک دستگاه سازگار می توانند:

فعالیت، خواب، داده های کارهای روزمره و موارد دیگر را مشاهده کنید. یک راه عالی برای تشخیص اینکه آیا باید زمان نمایش را کاهش دهید، زمان خواب را تنظیم کنید، مسئولیت‌های بین خواهر و برادر را متعادل کنید و موارد دیگر.
وظایف را اختصاص دهید و هشدارهایی را برنامه‌ریزی کنید که به‌عنوان نمادهای روی صفحه نمایش نشان داده می‌شوند و به بچه‌هایی که نمی‌توانند بخوانند اجازه دهید بدانند چه کاری باید انجام دهند. این کارها را می‌توان طوری تنظیم کرد که به صورت هفتگی یا روزانه تکرار شوند تا به بچه‌ها در یادگیری برنامه‌ها و مسئولیت‌ها کمک کنند.
رفتار خوب را با سکه های مجازی تشویق کنید که می توانند توسط کودکان برای پاداش های توافق شده بازخرید شوند.
والدین می‌توانند «حالت کودک» را در برنامه گارمین جونیور فعال کنند تا به کودکان امکان دسترسی محدود به نظارت و بررسی کارهای خود و مشاهده آخرین مأموریت در ماجراجویی برنامه‌شان را بدهد.

 گارمین متعهد به توسعه فناوری است که به افراد کمک می کند فعال بمانند و عملکرد خود را بالا ببرند، گارمین معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. دیگر برندهای تناسب اندام گارمین عبارتند از Tacx و Firstbeat Analytics

 

برای مشاهده محصولات گارمین کلیک کنید

و جهت مشاوره با شماره 09102087600 تماس حاصل نمایید

 

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_fenix7/fenix7xsolarsapphire/fenix7xsolar/fenix7s/fenix7/fenix7xsapphiresolar/Fenix/فنیکس7/فنیکس7ایکس/فنیکس7اس/خریدساعتگارمین/watch_fore_women/