ساعت هوشمند جدید Garmin Instinct 2-گارمین عمر باتری بهبود یافته و طراحی کوچکتر 

ساعت هوشمند جدید Garmin Instinct 2-گارمین عمر باتری بهبود یافته و طراحی کوچکتر 

1401/02/20 23:28:15

ساعت هوشمند جدید Garmin Instinct 2-گارمین عمر باتری بهبود یافته و طراحی کوچکتر 


Instinct 2 و 2S جدیدترین های سری ساعت های هوشمند Garmin هستند.

به دنبال معرفی Fenix ​​7، گارمین ساعت های هوشمند جدید Instinct 2 و Instinct 2S خود را معرفی کرد.

به گفته Garmin، Instinct-گارمین جدید تا چهار هفته عمر باتری را در حالت ساعت هوشمند ارائه می‌کند، در حالی که مدل‌های Solar ادعا می‌کنند که عمر باتری نامحدودی را در شرایط خاص ارائه می‌کنند.

مجموعه به روز شده همچنین شامل ویژگی‌های هوشمند ساعت‌های موجود این برند، مانند ادغام با فروشگاه Connect IQ و مجموعه‌ای از ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام است.

این اولین نسل از Instinct است که در دو مدل 2 و 2S ارائه می شود. 2 دارای یک قاب سنتی 45 میلی متری است، در حالی که 2S جدید دارای یک قاب کوچک 40 میلی متری است که گفته می شود برای افرادی که مچ های کوچکتری دارند مناسب تر است.

عمر باتری Garmin Instinct 2
سری Garmin Instinct 2 برای ماجراجویی طراحی شده است. گارمین
ویژگی اصلی مدل های جدید Instinct-گارمین عمر باتری پایدار آنهاست. گارمین ادعا می‌کند که Instinct 2 تا چهار هفته استفاده مداوم در حالت ساعت هوشمند ارائه می‌کند که بیشتر از بسیاری از بهترین ساعت‌های دوچرخه‌سواری است.

Instinct 2 Solar عمر باتری نامحدودی را در حالت ساعت هوشمند ارائه می دهد و معیار جدیدی را برای این برند ایجاد می کند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این معیار براساس این فرض است که شما سه ساعت در روز در شرایط 50000 لوکس بیرون هستید.

هر دو مدل 2 و 2S دارای عمر باتری ادعایی تا 72 ساعت در حالت GPS هستند.

جزئیات سخت افزار Garmin Instinct 2
صفحه ساعت Garmin Instinct روی پس‌زمینه سفید
این ساعت در چند رنگ مختلف موجود است. گارمین
گارمین می‌گوید سری Instinct مجموعه‌ای از ساعت‌های هوشمند هدفمند هستند که با در نظر گرفتن «فردگرایان خشن» طراحی شده‌اند.

Instinct 2 و Instinct 2S در نسخه های استاندارد و Solar و همچنین گزینه های Surf، Tactical و Camo ارائه می شوند که ویژگی های اضافی را برای استفاده های مربوطه ارائه می دهند.

گفته می شود این ساعت ها با استاندارد نظامی 810 برای مقاومت در برابر حرارت و ضربه ساخته شده اند و تا عمق 100 متری آب رتبه بندی می شوند.

ظاهراً باریکتر از نسل قبلی خود، سخت افزار جدید صفحه نمایش با وضوح بالا و خوانا، در پشت یک صفحه شیشه ای مقاوم و مقاوم در برابر خش قرار می گیرد.

ویژگی های Garmin Instinct 2
ساعت‌های هوشمند Instinct 2 و 2S با فروشگاه Garmin Connect IQ سازگار هستند، بنابراین می‌توانید ساعت خود را با دانلود رایگان برنامه‌ها یا ویجت‌ها سفارشی کنید. همچنین می‌توانید چهره‌های ساعت و فیلدهای داده را سفارشی کنید.

ویژگی های سلامتی و تندرستی مانند ردیابی هیدراتاسیون و ردیابی چرخه قاعدگی و بارداری نیز از طریق فروشگاه IQ در دسترس است.

ویژگی‌های داخلی خارج از فروشگاه IQ شامل «نظارت پیشرفته خواب» و «امتیاز خواب» حاصل می‌شود. ویژگی های «باتری بدنه» گارمین، استرس و ضربان قلب نیز در این مدل گنجانده شده است.

Garmin Instinct 2 در ویژگی "Sleep Score" Electric Lime
Garmin Instinct 2 دارای معیار «امتیاز خواب» است که میزان استراحت شما را ارزیابی می کند. گارمین
علاوه بر این، سری Instinct 2 اکنون شامل تخمین حداکثر VO2، "سن تناسب اندام"، وضعیت / بار / اثر تمرین، زمان ریکاوری، تمرینات HIIT و تمرینات پیشنهادی روزانه است.

ویژگی‌های معمولی ساعت هوشمند گارمین مانند دریافت پیام‌های متنی، امکان استفاده از Garmin Pay و «تشخیص حادثه» نیز در این مدل‌های جدید وجود دارد.

ویژگی تشخیص رخداد گرافیت Garmin Instinct 2S
اگر سبز روشن برای شما مناسب نیست، ساعت در یک گزینه گرافیت ضعیف تر نیز موجود است. گارمین
برای دوچرخه‌سوارانی که یکی از رایانه‌های دوچرخه گارمین اج این برند را دارند، ویژگی‌های «همیشه روشن» Instinct برای نظارت بر عملکرد دوچرخه مفید است.

Instinct می تواند به عنوان یک راه حل آموزشی یک مرحله ای عمل کند زیرا دارای برنامه های فعالیت داخلی برای ضبط و تجزیه و تحلیل سواری است.

«تشخیص رخداد» یک ویژگی بسیار مفید برای زاویه ماجراجویی است که ساعت‌های هوشمند برای آن طراحی شده‌اند و می‌تواند زمانی که ساعت با Garmin Connect جفت می‌شود و یک حادثه را تشخیص می‌دهد، پیامی را به مخاطب اضطراری ارسال کند.

گزینه های محدوده Garmin Instinct 2
ساعت‌های هوشمند در طیف وسیعی از رنگ‌ها، از گرافیت، خاکستری مه‌آلود و آبی جزر و مدی گرفته تا گزینه‌های روشن‌تر مانند الکتریک لیمو، پاپی و نئو تروپیک ارائه می‌شوند.