Garmin Venu 2 Plus Voice به Garmin می آید

Garmin Venu 2 Plus Voice به Garmin می آید

1401/02/21 20:49:12

برداشت سریع ما
Garmin Venu 2 Plus ساعتی است که قدمی جسورانه به جلو برای گارمین می گذارد.

در حالی که لیست ویژگی‌ها مملو از عملکردهای آشنای است که در سایر دستگاه‌های گارمین خواهید یافت، افزودن صدا دنیای جدیدی از گزینه‌ها را برای این ساعت هوشمند باز می‌کند.

این باعث می‌شود که صدای Venu 2 Plus تنها در برخی موارد مفید باشد: وقتی تلفن شما از دسترس خارج است می‌توانید از طریق ساعت خود تماس بگیرید یا از طریق آن تماس بگیرید، می‌توانید دستورات را به دستگاه‌های خانه هوشمند ارسال کنید، می‌توانید اطلاعات دیگری را درخواست کنید.

قدرت واقعی Venu 2 Plus در میراث Garmin-گارمین باقی مانده است، زیرا عملکرد ورزشی عالی است، در حالی که صفحه نمایش عالی و عمر باتری قانع کننده یک تجربه کلی از ساعت را ایجاد می کند.

Garmin Venu 2 Plus

تمام مهارت های پلت فرم ورزشی گارمین
طراحی با کیفیت
نمایشگر عالی
توابع کنترل صدا
فقط یک سایز
کنترل صدا به راحتی اشتباه گرفته می شود
طراحی و ساخت
ابعاد: 43.6 x 43.6 x 12.6 میلی متر / وزن: 51 گرم
قاب و پشتی استیل ضد زنگ
بند 20 میلی متری با باز شدن سریع
5ATM ضد آب
طراحی Garmin Venu 2 Plus فوراً آشنا است، زیرا شبیه به دستگاه های قبلی Venu است و از طراحی دیگر دستگاه های صفحه لمسی، یعنی Garmin Vivoactive فاصله زیادی ندارد.

سه دکمه در سمت راست بدنه Venu 2 Plus وجود دارد و مانند اکثر دستگاه‌های دیگر Garmin-گارمین، بدنه پلیمری تقویت‌شده با الیاف را با مواد درجه یک برای پشت و قاب جفت می‌کند.

این به Venu گارمین کمک می‌کند ظاهری عالی داشته باشد، از آسیب دیدن لبه‌های صفحه‌نمایش جلوگیری می‌کند و اطمینان می‌دهد که پوشیدن آن احساس خوبی دارد. در اینجا فولاد ضد زنگ با سه گزینه رنگی ارائه می شود: در تصویر کرم طلایی با عاج است، اما در رنگ خاکستری پودری یا مشکی نیز موجود است.

مدل جدید فقط در ابعاد 43 میلی‌متری عرضه می‌شود و Venu 2 هر دو 40 و 45 میلی‌متر را در نسخه موجود ارائه می‌کند. بنابراین، به نظر می‌رسد که پلاس مدلی برای جا افتادن بین این دو باشد، شاید نشانه‌ای از این باشد که گارمین به جای داشتن یک پیشنهاد کوچک و بزرگ از هر دستگاهی در آینده، روی یک اندازه استقرار می‌یابد.

با این حال، نکته مهم این است که نمایشگر در واقع همان اندازه است، بنابراین در حالی که بدنه باریک است، ابعاد صفحه نمایش را فدای این کار نمی کند.


بند آن 20 میلی‌متر است و به سرعت آزاد می‌شود، بنابراین می‌توانید آن را به راحتی تعویض کنید تا سبک ساعت را از اسپرت به رسمی‌تر تغییر دهید - یا فقط رنگ را تغییر دهید.

عایق رطوبتی 5ATM وجود دارد - به عمق 50 متر - در حالی که صفحه ساعت توسط Corning Gorilla Glass 3 محافظت می شود.

همه چیز مربوط به نمایشگر است
صفحه نمایش لمسی AMOLED
وضوح 416 در 416
Venu همه چیز در مورد صفحه نمایش آن است .این چیزی است که واقعاً آن را از سایر دستگاه های موجود در محدوده گارمین متمایز می کند. برای مبتدیان AMOLED است و نمایشی بسیار روشن تر و رنگارنگ تر از آنچه از Forerunner یا Fenix ​​دریافت می کنید ارائه می دهد. گرافیک Venu کمی تغییر می کند تا آن را از سایر دستگاه های ورزشی که Garmin-گارمین ارائه می دهد جدا کند و توجه بیشتری را به صفحه نمایش خود جلب کند.

نکته مهم این است که وقتی در یک فعالیت هستید، همچنان می توانید از دکمه ها برای عملکردهایی مانند توقف و شروع و همچنین انتخاب چیزها و دورها استفاده کنید، اما سایر عناصر از طریق لمس بهتر عمل می کنند. از برخی جهات، رابط کاربری کمی ترکیبی است بین چیزهایی که در جاهای دیگر در دستگاه‌های گارمین پیدا می‌کنید، و چند تغییر برای کنترل لمسی.


این یک شاخص اصلی است که این واقعاً یک رابط کاربری نیست که به اندازه کافی خوب طراحی شده باشدفقط لمسی بودن و در بسیاری از موارد، می‌توانیم شاهد چسباندن سیستم بر روی Forerunner (که به جای لمس از دکمه‌ها استفاده می‌کند) به همان اندازه خوب باشد.

در حال گسترش به صدا
سیری، دستیار گوگل، پشتیبانی بیکسبی
اسپیکر و میکروفون یکپارچه
افزوده جدید بزرگ Venu 2 Plus پشتیبانی صوتی است. این چیزی است که اپل و گوگل به طور طبیعی در اکوسیستم های خود از آن پشتیبانی می کنند و دستگاه های شخص ثالث اغلب کنار گذاشته می شوند.

در اینجا دو جنبه برای افزودن‌های جدید وجود دارد. اولین مورد امکان برقراری تماس است.

 دستگاه‌های گارمین برای مدت طولانی به شما می‌گفتند که کسی در حال تماس است و به شما اجازه می‌دهد آن تماس‌ها را بپذیرید یا رد کنید  اما اکنون می‌توانید تماس‌ها را نیز شروع کنید و از بلندگو و میکروفون روی ساعت استفاده کنید.


شما می توانید این کار را از طریق صفحه شماره گیری روی خود ساعت یا از طریق مخاطبین انجام دهید، بنابراین می توانید آن تماس ها را برقرار کنید.

شما باید از طریق تلفن هوشمند متصل شوید اتصال سلولی وجود ندارد اما این گزینه ها را باز می کند.

تماس به شما امکان می دهد از طریق کنترل های روی صفحه، با ساعت تماس بگیرید، آن را به تلفن تحویل دهید یا میکروفون را بی صدا کنید. برقراری تماس به همین ترتیب آسان است و می توانید از صدا برای تماس با مخاطب استفاده کنید و همه اینها به خوبی کار می کند.

یک چیز عجیب و غریب وجود دارد، این است که فقط می خواهد این کار را از طریق بلندگوی ساعت انجام دهد، به نظر نمی رسد با هدفون های متصل به ساعت از طریق بلوتوث سازگار باشدچیزی که تعامل دستیار صوتی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، همانطور که در زیر به جزئیات خواهیم پرداخت.

با این حال، بلندگوی Venu 2 Plus در واقع بسیار خوب است و تماس‌گیرندگان گزارش دادند که صدای ما به اندازه کافی واضح است - و در یک محیط آرام، مشکلی برای شنیدن تماس‌های دریافتی هم نداشتیم.
طرف دوم معادله پشتیبانی از دستیارهای هوشمند در تلفن شما است. اگر کاربر اپل هستید، این Siri خواهد بود، در حالی که در دستگاه های اندرویدی Google Assistant خواهد بود.

برای کسانی که از گوشی سامسونگ استفاده می کنند، از Bixby نیز پشتیبانی می کند. همانطور که کاربران اندروید می‌دانند، می‌توانید دستیار صوتی پیش‌فرض گوشی خود را انتخاب کنید و همچنین می‌توانید الکسا را ​​انتخاب کنید، اگرچه گارمین می‌گوید این به طور کامل پشتیبانی نمی‌شود.

می‌توانید دستیار هوشمندتان را از طریق ساعتتان فعال کنید، بنابراین می‌توانید فقط با Venu 2 Plus خود صحبت کنید و سیری یا Google را وادار کنید تا هر کاری را که می‌خواهید انجام دهند - گرمایش را روشن کنید و غیره. هر دو اعلان‌ها را نیز می‌خوانند تقاضا، اما شما در کاری که واقعاً می توانید با آنها انجام دهید محدود هستید - و فقط استفاده مستقیم از تلفن تجربه بسیار روان تری است.

با دستیار گوگل
کار کردن Venu 2 Plus با Google Assistant نسبتاً آسان است، اما باید مطمئن شوید که مجوزها را از طریق Garmin Connect می‌دهید و همچنین مطمئن شوید که Google Assistant به درستی روی تلفن شما تنظیم شده است. باید به اطلاعات خصوصی از طریق هدفون از طریق تنظیمات اجازه دهید تا همه آنها به راحتی کار کنند، زیرا تلفن شما فکر می کند که مجموعه ای از هدفون است که با آن صحبت می کند.

با فشار دادن دکمه، پیوندی به دستیار Google باز می شود و به شما امکان می دهد صحبت کنید. این ساعت صرفاً یک پیوند به تلفن است، بنابراین شما همه چیزهایی را که روی صفحه گوشی خود اتفاق می‌افتد و شبیه سایر تعاملات Google Assistant می‌بینید. باز هم، ما فقط از طریق بلندگوی ساعت موفق به دریافت پاسخ‌ها شدیم، بنابراین اگر هدفون به ساعت خود وصل کرده‌اید، متوجه می‌شوید که آن‌ها را نادیده می‌گیرد. ما همچنین موسیقی را از طریق ساعت درخواست کرده‌ایم که به جای هر هدفون متصل، روی ساعت پخش می‌شود.

در حالی که این افزونه به مهارت های گارمین است، به نظر می رسد که کارهای زیادی باید انجام شود تا سیستم را اصلاح کنیم، زیرا سقوط آن واقعاً سخت نیست. محدودیت‌هایی وجود دارد و این بدان معناست که آنطور که شما می‌خواهید مفید نیست - ممکن است متوجه شوید که داشتن هدفون‌هایی که مستقیماً به گوشی شما «دستیار Google» متصل می‌شوند، تجربه بهتری را ارائه می‌دهند. به عنوان مثال، چند هفته پس از آزمایش بر روی Android، و ساعت اکنون می گوید هیچ تلفن متصلی برای دستورات صوتی وجود ندارد، با وجود اینکه هنوز برای اعلان ها متصل است.

با سیری
تجربه استفاده از سیری شبیه به تجربه ای است که با دستیار گوگل به دست می آورید.

می‌توانید دستیار صوتی را از ساعت فعال کنید و درخواست‌های مختلفی کنید. یک درخواست اقدام مستقیم به اندازه کافی خوب کار می کند، اما باز هم، هر درخواستی برای پخش موسیقی می تواند موسیقی را از طریق ساعت پخش کند. این بدان معناست که می‌توانید از آن برای کنترل موسیقی روی تلفن خود از طریق صدا استفاده کنید، اما بهتر است دوباره از یک جفت هدفون استفاده کنید که از سیری مستقیماً روی تلفن شما پشتیبانی می‌کند، زیرا از طریق هدفون‌هایی که متصل کرده‌اید پخش نمی‌شود.

از برخی جهات، راه‌اندازی سیری کمی روان‌تر از اندروید است (ما با مجوزهای کمتری مواجه شدیم که باید به آن‌ها می‌دادیم)، اما اگر زیاد بخواهید، هر دو به‌سرعت به بن‌بست می‌رسند، که اغلب منجر به باز کردن قفل گوشی‌تان می‌شود.

ویژگی ها و عملکرد
GPS، ارتفاع سنج، قطب نما
اکسیژن خون
ردیابی خواب
همانطور که برای دستگاه های گارمین عادی است، Venu 2 Plus با سنسورهایی بارگذاری شده است تا کارهایی که انجام می دهید و نحوه انجام آن را ردیابی کند. که GPS معمولی، accelero را پوشش می دهدمتر، قطب نما، ارتفاع سنج فشارسنج و سنسور ضربان قلب، تا ساعت شما بداند چه کار می کنید و استرس هایی که به بدن شما وارد می کند.

اگر به داده‌های بیشتری می‌خواهید، با سنسورهای شخص ثالث سازگار است و از طیف گسترده‌ای از ورزش‌ها پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را بر روی صفحه نمایش، چه در حال دویدن، دوچرخه‌سواری، پارویی ایستاده یا در یک جلسه یوگا باشید.


گارمین می خواهد بیشتر از تمرینات شما مراقبت کند: پله ها و طبقات بالا رفته را تشخیص می دهد، به شما پیشنهاد می دهد هیدراتاسیون و خواب شما را ردیابی کند. همچنین ردیابی قاعدگی و بارداری را برای زنان ارائه می دهد.

هدف این است که دید کاملی از سبک زندگی خود داشته باشید، تمرینات ورزشی خود را با خوابتان برای ردیابی بهبودی خود جبران کنید، به شما در تعیین اهداف و دستیابی به آنها کمک کنید، و در تلاش برای فعال ماندن، همراهی روزانه باشید. تمام این داده‌ها به Garmin Connect وارد می‌شوند، و همچنین در صفحه نمایش Venu 2 Plus خلاصه می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند تا از طریق «نگاه‌ها» به سلامت روزانه‌تان پیمایش کنید.

عملکرد این ساعت با دستگاه های مشابه مانند Forerunner، Fenix ​​و مدل های قدیمی Venu مطابقت دارد. مکان یابی GPS نسبتاً سریع است، ضربان قلب را به خوبی نشان می دهد و نتایج دقیقی را در پایان تمرینات، در محدوده طبیعی که انتظار داریم، نشان می دهد. این آن را برای هرکسی که می‌خواهد یک همراه ردیابی فعالیت داشته باشد، انتخابی عالی می‌کند - و از Garmin انتظار کمتری ندارید.

برای کاردیو در ورزش‌های اصلی دویدن یا دوچرخه‌سواری، اطلاعات زیادی برای خزیدن در Garmin Connect وجود دارد، با همگام‌سازی آسان با سرویس‌هایی مانند Strava اگر ترجیح می‌دهید به جای آن از آن سیستم استفاده کنید. برای کسانی که تمرینات قدرتی انجام می دهند، اکنون هنگامی که جزئیات نوع تمرین قدرتی را که انجام داده اید وارد می کنید، نمایش خوبی از عضلاتی که در حال کار آنها هستید، وجود دارد.

علاوه بر ردیابی ورزش‌هایی که انجام می‌دهید - و این می‌تواند هر چیزی از پیاده‌روی گرفته تا پارو زدن ایستاده یا اسنوبورد باشد - Venu 2 Plus نقش خود را در ردیابی سایر سیستم‌های بدن ایفا خواهد کرد. این خواب و همچنین فعالیت روزانه شما (از جمله قدم‌هایتان) را ردیابی می‌کند و همه آن را به سیستم باتری بدن تغذیه می‌کند که به شما این حس را می‌دهد که چقدر خوب هستید. این طراحی شده است تا برجسته کند که این فقط در مورد تلاش نیست، بلکه در مورد بقیه مواردی است که بعد از آن انجام می شود. سیستم باطری بدن، اگر به صورت همه جانبه از آن استفاده کنید، یک رویکرد واقعا جالب و جامع برای تناسب اندام و تناسب اندام شما است.

Venu 2 Plus همچنین از Garmin Pay برای پرداخت‌های موبایلی پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر بانک شما پشتیبانی می‌شود، می‌توانید کارت خود را از طریق Garmin Connect به ساعت خود اضافه کنید و پس از مشاهده پرداخت بدون تماس آن را برای پرداخت تماس بگیرید، به این معنی که فقط می‌توانید برای پرداخت ضربه بزنید.