همه آنچه باید در مورد ارتقای سطح سلامت و تناسب اندام خود با ساعت گارمین بدانید

همه آنچه باید در مورد ارتقای سطح سلامت و تناسب اندام خود با ساعت گارمین بدانید

1401/02/24 18:09:51


همه آنچه باید در مورد ارتقای سطح سلامت و تناسب اندام خود با ساعت گارمین بدانید
 نشان‌های Garmin Connect یک راه سرگرم‌کننده برای پیگیری موفقیت‌های بزرگ سلامتی و تناسب اندام شما هستند. چه اولین اجرای 5K خود را تکمیل کنید یا به طور مداوم به هدف گام خود در طول یک ماه دست یابید، احتمالاً یک نشان مجازی شش ضلعی شکل در برنامه Connect Garmin منتظر شما خواهد بود.

 

اگر یک ردیاب تناسب اندام گارمین مانند Vivosmart 4 یا یک ساعت اسپرت مانند Venu 2 یا Fenix ​​7 دارید و از برنامه Garmin's Connect (وب یا گوشی هوشمند) استفاده می کنید، باید بتوانید به اکشن نشان دسترسی پیدا کنید.

 

اگرمی‌خواهید بدانید کجا می‌توانید آن نشان‌های گارمین را پیدا کنید، یا مشتاق هستید که سخت‌ترین نشان‌های موجود را دنبال کنید، در زیر به همه آن‌ها پرداخته‌ایم. سوالی دارید؟

نحوه کسب نشان گارمین
اگر می خواهید یک نشان بردارید، چند راه وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. برای شروع، لازم نیست فوق العاده اسپرت باشید اگر این چیزی است که نگران آن هستید. Garmin-گارمین در حال حاضر نشان هایی را برای دویدن، دوچرخه سواری، تعداد قدم ها، فعالیت، سلامتی و به سادگی استفاده از ویژگی های Garmin Connect مانند ایجاد یک تمرین ارائه می دهد.

بیشتر این نشان ها را می توان در هر زمان به دست آورد و نشان هایی وجود دارد که قابل تکرار هستند. بنابراین، اگر در مسابقه ماراتن موفق شدید، انجام 26.2 مایل دیگر باید امتیاز بیشتری به شما بدهد (در یک لحظه بیشتر در مورد آن). Garmin-گارمین همچنین نشان‌هایی را معرفی کرده است که فقط در زمان محدودی می‌توان به دست آورد، مانند ثبت یک فعالیت در شب سال نو یا در روز جهانی دویدن.

با این نشان‌ها می‌توانید امتیاز کسب کنید که به شما در ارتقاء سطح در Garmin Connect کمک می‌کند. این امتیازها چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد؟ حق لاف زدن با دیگر کاربران Garmin Connect را دارید، اما آنها همچنین باید به شما انگیزه دیگری برای فعال و سالم ماندن کمک کنند.

تعداد نشان های گارمین برای باز کردن قفل
پس چند نشان وجود دارد؟ گارمین به طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده است، اما طبق آمار ما اکنون قطعاً به مرز 100 رسیده است. گارمین نشان‌های جدیدی را نیز به لیست اضافه کرده است، از جمله موارد بیشتری برای تمرینات داخل سالن، بنابراین از افزایش این تعداد در آینده تعجب نکنید.

نحوه پیدا کردن نشان های گارمین
نشان‌های گارمین کانکت: راهنمایی برای بالا بردن این نقاط عطف

همانطور که گفته شد، دو راه برای مشاهده نشان های Garmin Connect وجود دارد. این یا در نسخه تلفن هوشمند برنامه یا برنامه وب وجود دارد. متأسفانه، شما نمی‌توانید این نشان‌ها را روی هیچ‌کدام از ابزارهای پوشیدنی گارمین مشاهده کنید، اما شاید این موضوع برای ساعت‌ها و ردیاب‌های آینده تغییر کند.

اگر از برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect استفاده می‌کنید، سریع‌ترین راه برای یافتن آن‌ها انجام کارهای زیر است:

1. برنامه Garmin Connect را در تلفن خود باز کنید و روی My Day (سمت چپ پایین صفحه) ضربه بزنید.

2. هنگامی که در صفحه My Day قرار گرفتید، به دنبال آواتار خود در بالای صفحه بگردید (اگر تصویری اضافه نکرده باشید ممکن است نمادی با سه حلقه باشد) و برای باز کردن نمایه خود ضربه بزنید.

3. در بخش Activity، روی All Badges ضربه بزنید تا به لیست برسید.

برای کاربران وب Garmin Connect، کاری که باید انجام دهید تا به آن نشان‌ها برسید:

1. به connect.garmin.com بروید و با مشخصات ورود خود وارد شوید.

2. در نوار منو در سمت چپ صفحه، برگه ای برای نشان ها خواهید دید. روی آن کلیک کنید تا لیستی از نشان های کسب شده خود و مواردی که هنوز در دسترس هستند را ببینید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

کسب مدال‌های گارمین را چگونه می‌بینید؟
نشان‌های Garmin Connect: نشان‌های جدید و نحوه کسب سخت‌ترین‌ها

این یکی کاملاً خود توضیحی است. نشان هایی که در Connect روشن می شوند، همان هایی هستند که شما موفق به باز کردن قفل آن شده اید. اگر روی این نشان‌ها کلیک کنید، می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد کارهایی که برای دریافت نشان انجام دادید، زمان وقوع و نشان‌های مرتبط که ممکن است به آن‌ها نیز علاقه مند باشید را نشان دهید.

نشان های گارمین موجود است
نشان‌های گارمین کانکت: نشان‌های جدید فاش شد و نحوه کسب سخت‌ترین‌ها

اگر می‌خواهید بدانید چه نشان‌هایی هنوز برای گرفتن هستند، به دنبال آن‌های سیاه و سفید بگردید. هر نشان به شما می گوید که برای باز کردن قفل آنها چه کاری باید انجام دهید، چه مدت باید آنها را بدست آورید و حتی می توانید ببینید که آیا هر یک از اتصالات شما قبلاً نشان را به دست آورده اند یا خیر.

وب‌سایت e7andy.se کار بسیار خوبی در جمع‌آوری تمام نشان‌ها و توضیحات گارمین در یک مکان انجام داده است، و ما کار سخت آن‌ها را تکرار نمی‌کنیم  پس اگر می‌خواهید هر نشان گارمین موجود را ببینید، به آنجا بروید.

سخت ترین نشان های گارمین برای به دست آوردن
ما می دانیم که افراد رقابتی در آنجا وجود دارند که فقط به سخت ترین نشان ها علاقه دارند. بهترین راه برای پیدا کردن این موارد استفاده از فیلتر جستجوی نشان است.

در Garmin Conneبرنامه تلفن ct، باید به دنبال نماد در گوشه سمت راست بالای صفحه پروفایل خود بگردید. در برنامه وب، آن فیلترها درست بالای لیست نشان ها هستند.

در اینجا می‌توانید بر اساس نوع نشان (فعالیت‌ها، دویدن، دوچرخه‌سواری، چالش‌ها، مراحل، ویژگی‌های Garmin Connect و سلامتی) فیلتر کنید. همچنین می توانید بر اساس نقاط نشان فیلتر کنید. برای نشان آسان 1 امتیاز و برای سخت ترین آن 8 امتیاز است. در اینجا لیستی از 8 نشانگر آمده است:

هدف 60 روزه - 60 روز متوالی به اهداف گام های روزانه خود برسید
100 مایل سواری - 100 مایل را در یک فعالیت واحد طی کنید
100K فوق العاده - 100 کیلومتر را در یک فعالیت واحد بدوید
سواری 4 ساعته در داخل ساختمان - یک فعالیت 4 ساعته دوچرخه سواری در داخل خانه را ضبط کنید
50 مایل فوق العاده - 50 مایل را در یک فعالیت واحد بدوید
50K Ultra - 50 کیلومتر را در یک فعالیت بدوید
جنون - 100 مایل را در یک فعالیت بدوید
ماراتن - ماراتن را در یک فعالیت واحد اجرا کنید
Intense 300 - ثبت 300 دقیقه شدت در یک فعالیت واحد
نشان های گارمین برای تمرین داخل سالن
نشان‌های Garmin Connect:

ما سخت‌ترین و نحوه کسب آنها را فهرست می‌کنیم

از آنجایی که بسیاری از افراد هنوز از خانه کار می کنند، گارمین تصمیم گرفت مجموعه ای از نشان های جدید را برای کسانی که تمرینات خود را به طور جداگانه انجام می دهند راه اندازی کند.

چه در حال پریدن با دوچرخه پلوتون باشید یا یوگای خانگی یا پیلاتس - نشان های جدیدی برای جمع آوری وجود دارد که شامل شکستن فاصله اجتماعی نمی شود.

تردمیل - 10 هزار دویدن روی تردمیل
قدرت - 100 فعالیت قدرتی
HIIT - 25 فعالیت HIIT
پیاده روی - 5 فعالیت پیاده روی
پیلاتس - 200 فعالیت پیلاتس
دوچرخه سواری در فضای داخلی - 20 مایل با دوچرخه
ذن استاد - 100 فعالیت یوگا را ثبت کنید
Breathwork - 5 فعالیت را ثبت کنید
تابلوی اتصالات
نشان‌های گارمین کانکت: نشان‌های جدید فاش شد و نحوه کسب سخت‌ترین‌ها

ما در مورد اینکه چگونه این نشان‌ها برای شما امتیاز کسب می‌کنند صحبت کرده‌ایم و این نشان‌ها در نهایت به امتیازی کمک می‌کنند که در تابلوی امتیازات اتصالات شما نمایش داده می‌شود. این تابلوی امتیازات شامل همه کاربران گارمین است که با آنها دوست هستید. اگر روی نام آن‌ها کلیک کنید، می‌توانید نشان‌هایی را که در مقایسه با آن‌ها به دست آورده‌اند و مواردی که شما یا آن‌ها نیاز به بازی کردن دارند را مشاهده کنید.