افزایش آگاهی رانندگان با گارمین

09/29

بر اساس گزارش اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه، میزان مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی در ایالات متحده در سال 2021 تقریباً 10.5 درصد بیشتر از سال قبل بود - و بالاترین تعداد تلفات از سال 2005 تاکنون است. این یک آمار شگفت انگیز است. به جای ایمن شدن، رانندگی با گذشت سالها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
اما این بدان معنا نیست که ناامید کننده است. به قول قدیمی ها، یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان دارد. تنظیم کردن تجهیزات مناسب قبل از اینکه مسیر خود را ترک کنید می تواند به افزایش آرامش شما در هنگام حرکت کمک کند. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ این چیزی است که ما توصیه می کنیم.
 
یک ناوبر GPS
حواس پرتی رانندگی هم برای شما و هم برای اطرافیانتان خطرناک است. یک رهیاب GPS Garmin، مانند موارد موجود در سری Garmin DriveSmart، می تواند در این مورد کمک کند. از صفحه نمایش لمسی بزرگ، روشن و با وضوح بالا گرفته تا تماس بدون دست و کمک صوتی - که به درخواست‌های گفتاری پاسخ می‌دهد و مستقیماً به شما می‌گوید کجا باید بروید - استفاده از رهیاب‌های GPS DriveSmart Garmin آسان است و به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که کجا هستید. شما بدون نیاز به یک سری تکان دادن برای فهمیدن آن، می روید.
حتی بهتر؟ هشدارهای رانندگان می تواند شما را از تغییرات سرعت آتی، پیچ های تند، گذرگاه های راه آهن و موارد دیگر آگاه کند. و می‌توانید از ویژگی Garmin Real Directions™ برای دستورالعمل‌های گفتاری ساده و قابل درک استفاده کنید که دقیقاً مانند یک دوست به شما می‌گوید چه موقع و کجا باید بچرخید. دیگر تلاشی برای یادآوری یادداشت های هوشمندانه برای جهات اصلی ندارید. در عوض، فقط «بعد از Tom’s Auto Body به راست بپیچید».
 
یک دوربین پشتیبان
هنگام تلاش برای رسیدن ایمن از نقطه A به نقطه B، آگاهی از موقعیت بسیار مهم است - و اغلب با عقب نشینی از مسیر خود شروع می شود. دوربین پشتیبان گارمین می تواند بسیار کمک کند و راه آسانی برای افزودن فناوری مفید به هر وسیله نقلیه ای است، اگر خودروی شما با دوربین پشتیبان همراه نباشد یا اگر کیفیت ویدیو در راه حل نصب شده در کارخانه شما عالی نیست. با وضوح بالا و میدان دید وسیع، دوربین پشتیبان گارمین شما به‌صورت بی‌سیم با ناوبری گارمین سازگار جفت می‌شود تا به شما نشان دهد وقتی به عقب می‌روید، پشت وسیله نقلیه‌تان چه چیزی وجود دارد، خواه عابر پیاده باشد یا دوچرخه‌ای که کسی فراموش کرده آن را کنار بگذارد. دوربین های پشتیبان سری Gamin BC 50 با باتری کار می کنند و به راحتی در عرض چند دقیقه نصب می شوند. یا اگر وسیله نقلیه طولانی‌تری مانند RV یا کامیون و تریلر رانندگی می‌کنید، سری دوربین‌های پشتیبان Garmin BC 50 با حداکثر برد کار بی‌سیم تا 50 اینچ سازگار است و دارای گزینه دید در شب برای به حداکثر رساندن دید هنگام دنده عقب در شب است.
 
یک دوربین داشبورد
ما دوست نداریم بدترین سناریو را به تصویر بکشیم، اما واقعیت این است که تصادفات اتفاق می افتد. اگر قربانی یا شاهد یک تصادف رانندگی هستید، دوربین داشبورد که ویدیویی با وضوح بالا از این حادثه می گیرد می تواند ارزشمند باشد. مدل‌های Garmin Dash Cam 47، 57 و 67W می‌توانند جزئیات حیاتی را با GPS داخلی ضبط کنند تا نشان دهند رویدادهای خاص کجا رخ داده‌اند. آنها همچنین میدان دید وسیع و توانایی گوش دادن به دستورات گفتاری هندزفری را ارائه می دهند. در دوربین‌های منتخب، حتی می‌توانید به ویژگی‌های پیشرفته آگاهی راننده مانند هشدارهای برخورد از جلو و خروج از خط دسترسی داشته باشید. کمی آگاهی اضافه هرگز ضرری ندارد.
آماده اید با اعتماد به نفس بیشتری وارد جاده شوید؟ خط تولید محصولات خودرو گارمین را از اینجا خریداری کنید تا شک را از رانندگی دور کنید.
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600