ممکن است به زودی بتوانید یک ساعت هوشمند گارمین با نوار قلب بخرید

10/26

ساعت های هوشمند گارمین از جمله بهترین پوشیدنی های موجود در بازار هستند که علاقه مندان به تناسب اندام می توانند بخرند. آنها در خواندن دقیق تر هستند و بسیاری از آنها با یک بار شارژ می توانند روزها دوام بیاورند. با این حال، یک واقعیت جالب این است که ساعت های هوشمند گارمین ویژگی ECG ندارند.

درست است، اگرچه آنها بسیار پیچیده، گران قیمت هستند و به طور خاص برای ورزشکاران ساخته شده اند، اما هنوز قابلیتی را ارائه نمی دهند که در بسیاری از ساعت های هوشمند این روزها تقریباً استاندارد باشد. اما طبق یک شایعه جدید، این ممکن است به زودی تغییر کند.

طبق گزارش جدید The5KRunner که سابقه خوبی در پیش‌بینی ویژگی‌های آینده گارمین (از طریق TechRadar) دارد، گارمین ممکن است عملکرد ECG را با سری ساعت‌های هوشمند Forerunner 265 و 965 خود معرفی کند.

این گزارش همچنین توضیح می دهد که برای استفاده از ویژگی ECG باید دو انگشت خود را روی قاب فلزی ساعت قرار دهید در حالی که قسمت پشتی دستگاه بازوی شما را لمس می کند. این روش کمی با روشی که اپل و سامسونگ استفاده می‌کنند متفاوت است، که در آن شما باید فقط یک انگشت خود را روی Digital Crown - اگر از Apple Watch استفاده می‌کنید - یا دکمه سمت راست بالا - اگر Galaxy Watch دارید نگه دارید.

 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

 

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600