گارمین یک RV Navigator با صفحه نمایشی شبیه iPad راه اندازی می کند

10/29

در حالی که این روزها بسیاری از مردم به سراغ نقشه‌های گوگل رفته‌اند، گارمین همچنان یکی از شرکت‌هایی است که دستگاه‌های ناوبری آن مانند کیک‌های داغ به فروش می‌رسند.

دلیل آن به همین سادگی است: محصولات گارمین در جایگاهی قرار دارند که در آن ناوبرهای اختصاصی ضروری هستند. و چنین مثالی دنیای RV ها است.

گارمین اخیراً دو ناوبر جدید به نام‌های RV 895 و RV 1095 را روانه بازار کرده است و همانطور که هر کسی می‌تواند به راحتی از نام آنها بفهمد، آنها به طور خاص سبک زندگی RV و کمپینگ را هدف قرار داده‌اند.

اکثر ویژگی‌های Garmin موجود در ناوبری‌های RV بهینه‌سازی شده نیز وجود دارد، اما چیزی که این مدل‌های جدید را از جمعیت متمایز می‌کند، طراحی و ابعاد صفحه‌نمایش است. هر دو محصول شبیه یک تبلت هستند، بنابراین بسیار باریک هستند و بنابراین فضای زیادی روی داشبورد نمی‌خورند.

RV 895 از یک صفحه نمایش 8 اینچی استفاده می کند، در حالی که برادر بزرگتر دارای صفحه نمایش 10 اینچی است که آن را تقریباً به اندازه یک iPad می کند. هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد، تجربه ناوبری راحت تر می شود و در مورد ویژگی های گارمین، این موضوع واقعاً مهم است.

این به این دلیل است که این دو دستگاه برای بهره‌گیری از ویژگی‌های صفحه نمایش با قابلیت‌های نسل جدید بهینه شده‌اند، مانند تصاویر ماهواره‌ای BirdsEye که نماهای هوایی از کمپ‌ها و پارک‌های RV را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد. حالت Split-view نیز در دسترس است، و این در یک صفحه نمایش 10 اینچی کاملاً منطقی است، بنابراین کاربران می توانند نه تنها دستورالعمل های ناوبری، بلکه اطلاعات اضافی مانند پیش بینی آب و هوا را نیز مشاهده کنند.

با توجه به اینکه هر دو با RV ساخته شده اند، تجربه ناوبری شامل پشتیبانی از وسایل نقلیه و تریلرهای بزرگ است. در نتیجه، هنگامی که اندازه و وزن را در منوی تنظیمات پیکربندی کردید، ناوبرهای Garmin باید به دنبال مسیریابی سفارشی باشند که در آن وسیله نقلیه شما فضای کافی برای حرکت ایمن داشته باشد. بنابراین، ارتفاع پل، محدودیت وزن، و منحنی های تیز قبل از پیشنهاد مسیر مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.

تجربه RV Garmin به زرادخانه نرم افزاری نیرو می دهد که به سختی می توان آن را در جای دیگری پیدا کرد. این دو دستگاه به فهرستی از پارک‌های ملی ایالات متحده، به‌روزرسانی‌های نقشه‌ای که به طور منظم به دستگاه تحویل داده می‌شوند و کمک صوتی برای تعامل با قابلیت‌های داخلی بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه، مجهز هستند. البته، هنگامی که ناوبرها را با برنامه Garmin Drive در دستگاه تلفن همراه خود جفت می‌کنید، اطلاعات ترافیک بی‌درنگ نیز در دسترس است.

این دو محصول جدید در حال حاضر برای خرید در ایالات متحده موجود هستند، اما، البته، آنها لزوما مقرون به صرفه ترین ناوبرهای موجود در بازار نیستند. مدل کوچکتر می تواند با قیمت 699 دلار متعلق به شما باشد، در حالی که نسخه 10 اینچی با قیمت 899 دلار قابل خرید است.

 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021  شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دانلود اپلیکشن

 
https://wa.me/09102087600